Vibulahing

Vibulahing on uus seiklusmäng, mis pakub võimalust veeta sportlikku vaba aega ja arendada end uutest külgedest, tegevus on jõukohane igas vanuses inimestele ja ei nõua erioskusi.  

Mängimiseks kasutatakse sportvibu ja vibunooli, mille otstes on spetsiaalsed pehmendused. Lisaks kasutatakse ka kaitsemaski ja käekaitsmeid. Lahing toimub kindlaks määratud tsoonides kahe grupi mängijate vahel. Mängu võitmiseks on kaks võimalust. Tabada vastasmeeskonna mängijaid ja/või lasta mängus olevaid märklaudu. Mõlemal juhul on võimalus lahing võita. Mängule eelneb piisav koolitus, et kõik võiksid tunda end mängus turvaliselt ja juba pädevate vibulaskjatena. Ideaalne võimalus veeta uutmoodi lõbusat aega näiteks sõprade ja töökaaslastega. Soovituslik on sportlik riietus.

Vaata klippi siit! 

Vibulahingut korraldab Vibulahing.ee

Vibulahing kuni 10-le inimesele (90 min) – 264 €
Vibulahing kuni 20-le inimesele (90 min) – 384 €
Vibulahing kuni 30-le inimesele (90 min) – 540 €
Lisatund (60 min) – 12 € / inimene
Hind sisaldab kogu vajalikku varustust, 30 min laskmiskoolitust ja 60 min lahingtegevust.
Suurematele gruppide küsida personaalset pakkumist.

Lisavõimalused keskuses:

Enne ja peale tegevust soovitame süüa:

  • Kosutav boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 5,00€/osaleja
  • Maitsev kodune toit – ahjuliha või kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga; Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11,50€/osaleja

Peale tegevust soovitame kindlasti lõõgastavat sauna.

  • Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60€
  • Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65€, järgnevad 45€.
  • Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280€. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480€.

Majutus

  • Ööbimine kuni 24-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440€/öö; nädalavahetustel 490€/öö. Hind sisaldab ka olenguruumi kasutamist.
  • Ööbimine kuni 11-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 170€/öö; nädalavahetustel 198€/öö.

Broneeri oma üritus juba täna info@korvemaa.ee või +372 5349 9598.