Rabamatk ja -laukal uisutamine

Kutsume Sind mõnusale loodusmatkale rabamaastikule ning lisame põnevust rabalaukal uisutamisega. Põhja-Kõrvemaa maastik on selleks ideaalne – rabad, sood, oosid.

Talvel valitseb rabas vaikus. Särav ja sillerdav päike lumel muudab õhkonna eriti maaliliseks. Raba ja laukad on kutsuvad ja erilised igal aastajal. Talvel on võimalik teha ise jälgi ja pidada jäljejahti – kes on käinud ja millal on käinud. Vaated eemale on erakordsed, tundub justkui aeg peatub ja on ainult see hetk.

Rabalaugastel uisutamine on midagi sellist, mida igaüks peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud rabasaared vaheldumisi külmunud laugastega – see on nagu talvine võlumaailm. Saadud kogemust ei saa millegi muuga võrrelda ning positiivsed emotsioonid on 100% garanteeritud!

Uisutamiseks kasutatakse matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.

Matka kestvuseks on planeeritud minimaalselt kuni 2 tundi. Kliendi soovil on võimalik matkaaega pikendada. Matka alguspunkti liigutakse kliendi oma transpordiga. Soovi korral saame pakkuda militaarveokiga liikumist matka alguspunkti. Rabamatka osa võib planeerida jalgsi-, matkasuusa- või räätsamatkana. Matkamisega saavad hakkama igas vanuses matkasellid alates 8-st eluaastast.

Vaata klippi uisutamisest siit

Hinnad gruppidele:

Jalgsi rabamatk ja matkauiskudega uisutamine

  • Hind kuni 10-le 25€ osaleja kohta.
  • Hind kuni 20-le 22€ osaleja kohta

Räätsa- või matkasuuskadega rabamatk ning matkauiskudega uisutamine

  • Hind kuni 10-le 32€ osaleja kohta.
  • Hind kuni 20-le 29€ osaleja kohta

Hind sisaldab matkamist koos retkejuhiga, selleks vajalikku varustust ning piknikul mustikasuppi ja majakooki. Palume riietuda ilmastikule vastavalt, jalga panna vettpidavad matkajalatsid.
Miinimumgrupi suurus hinna arvestamisel on 10 osalejat.

Enne ja peale matka soovitame süüa:

  • kosutav boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 5 €/osaleja
  • maitsev kodune toit – ahjuliha või kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga; Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11,50 €/osaleja

Rohkem valikud menüü osas leiate siit - http://www.korvemaa.ee/pakume/toit

Peale matka soovitame sauna:

  • Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum) tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.
  •  Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

Tellides sauna vähemalt 2 tunniks, sisaldub hinnas saunalinade rent ja maitsestatud kannuvesi.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Info ja broneerimine:  info@korvemaa.ee, telefonil +372 5349 9598, Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus * Pillapalu küla * Anija vald * Harjumaa.