Sügismatk koeraga ja lühiloeng veospordist 22.10 kl 12.00

Alustame taas veokoolitustega koeraomanikele!

Sügise hallidel päevadel ei tundu metsa minek alati nii ahvatlev kui mõnel muul aastajal. Ometi vajavad meie aktiivsed perelemmikud liikumist aastaringselt. Sellele matkale eelnevas lühiloengus tutvustame 30 minuti jooksul aktiivsemat liikumist vajavate koerte omanikele, kuidas alustada veospordiga ning kuidas veotreeningud võimalikult tulemuslikuks muuta. Tutvustame ka sügisesse sobivat veovarustust, mida on võimalik laenutada keskusest.

Seejärel toimub ühine matk, mis on kujunenud traditsiooniliselt heaks võimaluseks oma koera teiste koertega sotsialiseerida. Koeraomanikel on aga hea võimalus värskes õhus ja aktiivselt liikudes omavahel mõtteid ja kogemusi jagada.

Loengu ja matka hind 8 €/osaleja. Hinnas sisaldub ka kuum tee ja tükike majakooki. Tasumine söögimajas sularahas või kaardimaksega.

Kogunemine ja koertele koha tutvustamine alates kl 11.30. Programmiga alustame kell 12.00.

Registreerumiseks palume täita alljärgnev ankeet, et teaksime Teiega arvestada. Lisamärkustesse kirjutada kindlasti koera vanus, tõug  ja suurus (väike, keskmine, suur).  Varustuse rendi vajaduse palume samuti kirja panna.

Veorakmete komplekt (veoliin, rakmed koerale, adapter või veovöö) – 5€, iga tarviku rent eraldi 2€/tk.

Ettevalmistused matkaks:

  • Võta kaasa mõni maius ja veenõu koera jaoks .
  • Koerad peavad matka vältel olema jalutusrihma otsas või kinnitatud veoliiniga vöö külge. Veovarustuse saab laenutada keskusest.
  • Pane jalga sobivad jalatsid maastikul liikumiseks, mõned kohad võivad matkarajal ka märjemad olla.
  • Riietu vastavalt ilmastikule ja soovitatavalt kihiliselt, et vajadusel saab riideid vähemaks võtta.

Lisainfo: Ülle Aaslav-Kaasik, info@sookriimud.ee.

Registreeri:

Ees ja perekonnaninimi
E-posti aadress
Telefon
Tulijate arv
Lisamärkused
Soovin liituda uudiskirjaga