Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Ibrahim Mukunga Wachira

Kohale tuli üle 800 jooksusõbra, võttes mõõtu 18km, 9km, 3,5km ja lastejooksudes. Sportlasi soojendus Egle Eller-Nabi koos oma tiimiga ning lapsi lõbustas Venno Loosaar “Tibuna”. Hoogu andis Eesti Olümpiakomitee, päeva lõpetas noortebänd Beyond Beyond.

Rada oli kevadine ja maastikult põnev. Jooks kulges mööda oose, pikem rada ületas kaks korda ka Soodla jõge ning käis ära Jussi kanarbiku nõmmel. Kes aega võttis, sai nautida vaateid.

Uuele 18 km võistlusrajale tehti vääriline rajarekord, kui Ibrahim Mukunga Wachira läbis selle 58 minuti 42 sekundida. Teine koht läks Rauno Reinartile (SK Prorunner), kes kaotas keenialasele 4 minuti 51 sekundiga. Kolmas oli Jaanus Kallaste. Eelmise aasta Kevadjooksu võitja Kaupo Sasmin jäi neljandaks.

Naiste kiireim oli 18km rajal Moonika Pilli 1h 18min 14 sekundit. Teine oli Viivi-Anne Soots (Treeningpartner) 1h 20min 41 sekundit ja kolmas Kerti Kesküla 1h 26 minutit 50 sekundit.

Kõrvemaa Nelikürituse järgmine osavõistlus on triatlon, mis toimub 15. juulil.

Aitäh osalemast!
Tulemused 18km

Tulemused 9km
Tulemused 3,5km

Kevadjooksu rada saab interaktiivse rajaskeemi abil läbida kõik huvilised. Olete teretulnud tagasi Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusesse. Vaata pilte siit - https://www.sportfoto.com/ee-et/korvemaa-kevadjooks/2502