Räätsa- ja rattamatkad Kõrvemaal

Kutsume Teid Kõrvemaale matkama. Matkale saab minna räätsadega, tõukeratastega, maastikuratastega, FATratastega.  Matka läbivateks teemadeks on loodus, taimestik, metsloomade jäljed ja Põhja-Kõrvemaa ajalugu läbi erinevate valitsusaegade.

Räätsamatk - räätsad on imelised võlukingad, mis võimaldavad meil sammuda ja kõikuda fantastiliselt looduskaunis kohas – rabas. Retke käigus saame tutvuda Koitjärve küla ja rabaga, mis on A.H. Tammsaare loominguga tihedalt seotud paigaks või siis Paukjärve ja Kõnnu Suursoo maalilise maastikuga.

Rattamatk maastikuratastega - Põhja-Kõrvemaa loodusmaastik on just kui loodud rattamatkade jaoks – tihe teedevõrgustik 36 000 hektaril, suplust võimaldavad rabajärved, huvitavad RMK matkarajad; mitmekülgsed terviserajad, avar ja omanäoline Jussi kanarbiku nõmm, oosid ja seljandikud.

Rattamatk tõukeratastega – matk sobib ideaalselt loodusvaatlejale, vähem sportlikule matkahuvilisele. Tõukerattaga on lihtsam tasakaalu hoida, teha peatusi, läbida erinevaid  ja kitsamaid matkaradu ning liikuda laudtee rajal.

Rattamatk FAT ratastega – FATratastega on põnev Kõrvemaa maastikel seigelda - oosid, künkad, liivased maastikud, rabad … Tule proovi järele!

Hinnad:

  • Kuni 10-le 280€, iga järgnev osaleja 25€
  • Alates 20 osalejast hind 22€/osaleja

Hinnad sisaldavad matkamist koos retkejuhiga ning selleks vajalikku varustust (räätsad või ratas koos kiivriga). Palume riietuda ilmastikule vastavalt, jalga panna vettpidavad matkajalatsid.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Lisavõimalused keskuses:

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60€

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65€, järgnevad 45€.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280€. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480€.

*Ööbimine kuni 24-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440€; nädalavahetustel 490€
*Ööbimine kuni 11-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 170€; nädalavahetustel 198€

Info ja broneerimine:  info@korvemaa.ee, telefonil +372 5349 9598, Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus * Pillapalu küla * Anija vald * Harjumaa.  Vaata asukohta siit