Sünnipäevad

Tule tähista sünnipäeva keset loodust!

Meie juures on võimalik tähistada oma sünnipäeva mõnusalt ja muretult – pakume toitlustust, ruume ja põnevaid aktiivseid tegevusi looduses.  Planeeri ja broneeri enda või oma lapse sünnipäev juba täna!

Aktiivsed tegevused lumeta:

Aktiivsed tegevused lumega:

Peolaua katame vastavalt Teie soovidele. Meie köök pakub Teile maitsvaid toite mõistliku hinnaga. Tutvu menüüga!
Ruumide rent sünnipäevaks

Juhul, kui soovite oma sünnipäeva tähistada matkates, metsajooksu tehes või iseseisvalt orienteerumise püsirajal seigeldes, siis pakub keskus peale aktiivset õuetegevust ruumide kasutamist edasiseks olenguks. Miks mitte jääda ka ööbima!?!

  • Söögimaja I korrus ehk kaminaruum. Hubane ja avar, koos tantsuala ja baariga. Olemas taustamuusika valmidus. Laudade taha mahub istuma kuni 60 inimest.
  • Söögimaja II korruse 2 poolt. See on mugav võimalus sünnipäeva tähistamiseks koos lastega, sest üks pool sobib laste mängualaks. Samas võib kasutada ühte poolt istumiseks ja söömiseks ning teist poolt tantsimiseks. Ruumide vahel on teisaldatavad vaheseinad. Olemas on ka taustamuusika valmidus. Võimalus filmiõhtuid korraldada. Laudade taha mahub istuma kuni 40 inimest.
  • Matkamaja olenguruum. See ruum sobib vabamas stiilis olenguks – istumispadjad, lavatsid, massiivne puidust pikk laud ja servamata laudadest seinad. Olemas on kööginurk veekeetja, kohvimasina, jahutuskapi ja kraanikausiga.  Võimalus ka filmiõhtuid korraldada või fotosid vaadata. Laua taha mahub istuma kuni 25 inimest.
  • Paviljon söögimaja terrassil. Taustamuusika valmidus on olemas.  Paviljoni mahub kuni 100 inimest korraga laudade taha sööma; kuni 70 koos bändiga.
kuni 3 tundi kuni 6 tundi kuni 9 tundi
Söögimaja kaminasaal koos teenindajaga 45 € 90 € 125 €
Söögimaja II korrus 45 € 90 € 145 €
Matkamaja olenguruum 45 € 90 € 145 €
Paviljon söögimaja ees koos laudade-toolidega 125 € 175 € 360 €
Grillimaja ja lõkkeplats 45 € 55 € 190 €
Lõkkeplats ja jurtad 45 € 55 € 190 €

Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu. Ruumide rendi korral võib klient tarbida oma toitu ja jooke, va söögimaja kaminasaalis. Kui toitlustus on tellitud meilt, siis 1 tund ruumi renti tasuta!