Talvised tegevused gruppidele

NB! KÕIKIDE LOODUSES TOIMUVATE MATKADE JA SEIKLUSTE KÄIGUS TEEME KA LOODUSELE PAI – KORJAME ÄRA PRÜGI! HOIAME KESKKONDA!

MATKAD

Tõukekelgumatk

Tõukekelgumatk talvises looduses on võrratu. Keskusest saab alguse matkarada (14 km),  mis läbib aasasid, metsasalusid ja künklikku maastikku. Matka pikkust on võimalik planeerida vastavalt grupi soovidele ja füüsilisele võimekusele.  Hooldatud matkarada muudab matkamise lihtsaks ja nauditavaks. Tõukekelgud ise on kerged ja sportlikud – neid on lihtne käsitleda.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 280 €. Iga lisanduv osaleja 15 €. Matka kestvus kuni 2 tundi.

Räätsamatk

Kutsume Teid nauditavale matkale lumeräätsadega. Lumine loodus on räätsamatkadeks ideaalne. Matka läbivateks teemadeks on metsloomad, nende jäljed ja elutegevus; Põhja-Kõrvemaa ajalugu läbi erinevate valitsusaegade. Räätsad on nagu võlukingad – need lubavad sammuda paksul umel, ilma et peaks sissevajumist kartma. See on hea võimalus liikuda paikades, kus keegi pole käinud ning minna sammuke lähemale puutumatule loodusele.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 280 €. Iga lisanduv osaleja 15 €. Matka kestvus kuni 2 tundi. NB! Matka alguspunkti liigub klient oma transpordiga, alguspunkti kaugus sõltub matkakoha valikust.

Öömatk

Jalgsimatk ööpimeduses koos pealampidega. Matka käigus õpitakse tunnetama ja tajuma pimeduses liikumist, kuulatakse metsahääli ja vaadeldakse tähistaevast. Eriti põnev on matk täiskuu ajal.

Matka hind kuni 10-le 180 €. Iga lisanduv osaleja 7 €. Matka kestvus kuni 2 tundi.

 

Päiksetõusu- või loojangumatk

Kõrvemaal on iga päikesetõus eriline ja erakordne! Kord kumab päike läbi udu, kord sillerdavad päiksekiired lumel… Sama imetlusväärne on ka päikeseloojang. Matka alustame enne päikese loojumist, et jõuaks päevavalges imetleda laukaid ja rabajärvekesi. Pimedas matkamise võlude kogemiseks kasutame rabast välja tulemiseks pealampe. Meie retkejuht viib Teid Kõrvemaal paikadesse, kuhu iseseisvalt niisama ei satu.

Matka hind kuni 10-le 180 €. Iga lisanduv osaleja 7 €. Matka kestvus kuni 2 tundi. NB! Sõltuvalt matkakoha valikust liigub klient matka alguspunkti oma transpordiga.

Uisumatk

Rabalaugastel uisutamine on midagi sellist, mida igaüks peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud rabasaared vaheldumisi külmunud laugastega – see on talvine võlumaailm. Saadud kogemust ei saa millegi muuga võrrelda ning positiivsed emotsioonid on garanteeritud. Uisutamiseks kasutatakse matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kel vaja, võib tasakaalu hoidmiseks kasutada ka suusakeppe.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 280 €. Iga lisanduv osaleja 15 €. Matka kestvus kuni 2 tundi. NB! Matka alguspunkti liigub klient oma transpordiga, alguspunkti kaugus sõltub matkakoha valikust

FAT rattamatk

Põhja-Kõrvemaa künklik maastik on jutkui loodud FAT ratastega matkamiseks – oosid, künkad, rabad… Ka lumega. FAT ratastega saab sõita kuni 10 cm paksuses lumes. Matkamarsruudi koostame vastavalt Teie soovidele.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 280 €. Iga lisanduv osaleja 15 €. Matka kestvus kuni 2 tundi.

 

Lisatasu eest on võimalik matkadele juurde tellida:

  • Lõkkepiknik matkal
  • Snowtubitamine keskuse kelgumäel ja snowtubi nõlvadel
  • Toitlustus keskuses
  • Mootorsaaniga lõbusõidud

Kombineeritud matkad: näiteks päikeseloojangu matkale võimalik lisada laugastel uisutamine jne. Hinnad kokkuleppel.

 

SEIKLUSTEGEVUSED GRUPPIDELE

Suusakool

Suusakool on põnev nii neile, kes ei ole varem murdmaasuusatamisega kokku puutunud, kui ka neile kel algoskused juba olemas. Osalejad saavad suusavarustuse ning seejärel suundutakse õppeplatsile. Kogu tegevus on planeeritud laugematel radadel. Huvilised saavad tegevuse lõpus minna koos ühisele suusaringile  või teha lustaka sprindivõistluse harjutusalal. Tegevus sobib igas vanuses huvilistele ja ei eelda sportlikku ettevalmistust.

Tegevuse hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 230 €. Iga lisanduv osaleja 12 €. Tegevuse kestvus kuni 2 tundi.

Lõbusõit mootorsaaniga

Lumisel talvel on mootorsaan hea transpordivahend, millega Põhja- Kõrvemaal liigelda. Lõbusõit viib osalejad läbi lumiste metsade lähemale puutumatule loodusele. Sõidu käigu tehakse peatusi, imetletakse loodust ning uuritakse metsloomade jälgi.

Mootorsaan on 9-kohaline.

Tegevuse hind kuni 9-le 190 €. Lõbusõidu pikkus kuni 1 tund.

Öödiscgolf koos mänguõppega

Pimedas on metsas põnev ja ärevust lisab iga krõps ja krabin.

Mängule eelneb mänguõpetus meie instruktori juhendamisel. Seejärel  pealambid pähe, LED lambid ketastele ja rajale. Rajal spetsiaalne ettevalmistus pimedas mängimiseks.

Tegevuse hind kuni 10-le 190 €. Iga lisanduv osaleja 12 €.

LISAVÕIMALUSED KESKUSES

*Enne tegevust soovitame  – kerge kõhutäis -  boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 6 €/osaleja

*Peale tegevust soovitame – kosutav eine – grillliha/ kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga, Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11,50 €/osaleja

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - esimene tund 65 €, järgnevad 45 €.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 27-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö. Hinnad sisaldavad ka olenguruumi kasutamist.

*Ööbimine kuni 13-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 198 €/öö; nädalavahetustel 245 €/öö.

*Seminariruumide rent 19 €/tund; 125 €/päev

Info ja broneerimine:  info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598