Talvised tegevused gruppidele

Suusakool ja lõkkepiknik

Suusakool ja suusatamine koos suusaõpetajaga – hind kuni 10-le osalejale 230 €, iga lisanduv osaleja 15 €

See on põnev neile, kes ei ole suusatanud ja puutunud kokku murdmaa klassika rajas suusatamisega. Tegevuse käigus saavad kõik endale suusavarustuse (suusasaapad, suusad ja kepid) ning seejärel suundutakse õppeplatsile. Kogu tegevus on planeeritud keskuse territooriumil laugematel radadel. Huvilised saavad ka tegevuse lõpus minna koos ühisele suusaringile (1,5km või 3km) või teha lustaka sprindivõistluse harjutusalal. Tegevus sobib igas vanuses külastajale ega nõua füüsilist ettevalmistusi.

Hind sisaldab suusavarustust, treeneri teenust ja 1 tund kuuma sauna.

Lõkkepiknik – hind osalejale 10 €

Menüü: boršisupp, ahjupirukad (suitsukana, singi-juustu crossaint); pannkoogid meega, kuumad joogid (kakao, mustikasupp, vaarika-piparmündi tee. Võimalik tellida ka lisatoitlustust Söögimajas.

NB! Lisaks on võimalik minna matkasuuskadega matkale.

NB! Keskusest saab rentida suusavarustust ja minna iseseisvalt suusatama 1,5km, 3km, 5km ja 19km tähistatud suusaradadele.


Tõukekelgumatk ja lõkkepiknik

Tõukekelgumatk – hind kuni 10-le osalejale 280 €, iga lisanduv osaleja 15 €

Tõukekelgumatk talvises looduses on võrratu. Keskuses on selleks olemas spetsiaalne rada, mis läbib aasasid, metsasalusid ja künklikku maastikku. Matkapikkust on võimalik planeerida vastavalt grupi soovidele ja füüsilisele võimekusele. Matkarada on hooldatud, st rajamasinaga pehme lumi kinni sõidetud, mis muudab matkamise lihtsaks ja nauditavaks. Tõukekelgud ise on sportlikumad, kergemad – neid on lihtne käsitleda.

Hind sisaldab varustust, retkejuhiga matka ja 1 tund kuuma sauna.

Lõkkepiknik – hind osalejale 10 €

Menüü: boršisupp, ahjupirukad (suitsukana, singi-juustu crossaint); pannkoogid meega, kuumad joogid (kakao, mustikasupp, vaarika-piparmündi tee). Võimalik tellida ka lisatoitlustust meie söögimajas.

NB! Tõukekelgumatkale on lisatasu eest võimalik juurde tellida lõbusõit mootorsaaniga.
NB! Keskusest saab rentida tõukekelke ja minna iseseisvalt matkama tähistatud rajale.


Rabalaugastel uisutamine ja piknik

Uisutamine rabajärvedel – hind kuni 10-le osalejale 280 €, iga lisanduv osaleja 15 €

Rabalaugastel uisutamine on midagi sellist, mida igaüks peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud rabasaared vaheldumisi külmunud laugastega – see on nagu talvine võlumaailm. Saadud kogemust ei saa millegi muuga võrrelda ning positiivsed emotsioonid on 100% garanteeritud!

Uisutamiseks kasutatakse matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.

Hind sisaldab vajalikku varustust, retkejuhi teenuseid ja 1 tund kuuma sauna.

Piknik rabas – hind osalejale 10 €

Menüü: vaarika-piparmündi tee, mustikasupp, värsked ahjupirukad(muna-peekoni, suitsukana, spinati-lambajuustu), Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega.


Räätsamatk koos saunaga

Räätsamatk – hind kuni 10-le osalejale 280 €, iga lisanduv osaleja 15 €

Kutsume Teid nauditavale matkale lumeräätsadega. Lumine loodus on räätsamatkadeks ideaalne. Matka läbivateks teemadeks on looduses viibimine talvel, metsloomade jäljed ja Põhja-Kõrvemaa ajalugu läbi erinevate valitsusaegade.

Räätsad on nagu võlukingad – need lubavad sammuda paksul lumel, ilma, et peaks sissevajumist kartma. See on võimalus liikuda paikades, kus keegi pole käinud ning minna sammuke lähemale puutumatule loodusele.

Hind sisaldab vajalikku varustust, retkejuhiga matka ja 1 tund kuuma sauna.

Piknik matkal – hind osalejale 10 €

Menüü: boršisupp, lõkkel valmistatavad grillvorstid ja lõkkeleib (lisandid sinep, ketšup, majonees); pannkoogid meega, kuumad joogid (kakao, mustikasupp, vaarika-piparmündi tee).


Lõbusõit mootorsaaniga, räätsamatk ja lõkkepiknik

Lõbusõit mootorsaaniga ja räätsamatk –hind kuni 9 osalejale 425 €

Lumisel talvel on mootorsaan ainus transpordivahend, millega Põhja-Kõrvemaal liigelda. Lõbusõit viib osalejad läbi lumiste metsade lähemale puutumatule loodusele. Sõidu käigus tehakse peatusi, imetletakse vaateid ning uuritakse metsloomad jälgi…Samuti proovitakse ära räätsadel matkamine.

Tegevuse kestvuseks soovitame vähemalt 2 tundi. Hind sisaldab matkavarustust, retkejuhi teenuseid, lõbusõitu mootorsaanil ja 1 tund kuuma sauna.

Piknik metsas – hind osalejale 10 €

Menüü: vaarika-piparmündi tee, mustikasupp, värsked ahjupirukad(muna-peekoni, suitsukana, spinati-lambajuustu), Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega.


Öömatk ja lõkkeõhtu

Öömatk – hind kuni 10-le osalejale 170 €, iga lisanduv osaleja 10 €

Jalgsimatk ööpimeduses koos pealampidega metsaradadel retkejuhiga. Matka käigus õpitakse tunnetama ja tajuma pimeduses liikumist, kuulatatakse metsahääli ja vaadeldakse tähistaevast. Eriti põnev on matk täiskuu ajal.

Lõkkepiknik – hind osalejale 10 €

Menüü: boršisupp, lõkkel valmistatavad grillvorstid ja lõkkeleib (lisandid sinep, ketšup, majonees); pannkoogid meega, kuumad joogid (kakao, mustikasupp, vaarika-piparmündi tee).

NB! Matkale on võimalik minna ka räätsadega või matkasuuskadega. Lisatasu varustuse eest 10 €/osaleja.


NB! Minimaalne grupi suurus hindade arvestamisel on 10 osalejat (v.a. suusakool, kus min. osalejate arv 20)

Kõik paketihinnad sisaldavad seminariruumide kasutamist koosolekuks kuni 2 tundi!


Lisavõimalused:

  • Mootorsaaniga lõbusõidud 10min, 20min või 40min. Mootorsaanile mahub istuma korraga 9 – 10 huvilist. Tegevuse tunnihind on 190 €
  • Lõbusõidud snowtubidel keskuse kelgumäel. Lisatasu 5 €/osaleja
  • Saunad ja kümblustünnid

*Talusaun – hind kuni 3 tunniks 60 €

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum) – tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 27-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö
*Ööbimine kuni 13-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 198 €/öö; nädalavahetustel 245 €/öö

*Kosutav boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 5 €/osaleja
*Maitsev kodune toit – ahjuliha või kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga; Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11,50 €/osaleja

Lisainfo ja broneerimine info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598