Põnevad töötoad koos Ökohipiga

Pakume gruppidele põnevaid töötubasid, mille käigus valmib endale või kellelegi kallile üks kingitus! 

Töötoad toimuvad koostöös Ökohipi OÜ-ga. 

  • Naturaalse huulepulga valmistamise töötuba

kestvus 1-1,5 h. Räägime poelettidel leiduvate huulepalsamite koostisest ja selles peituvatest ohtudest. Seejärel valmistab iga osaleja endale 4-5 huulepulka, millele saab valida endale sobiva aroomi ja värvuse. Hind 165 € kuni 10-le osalejale (sisaldab kõiki vahendeid, juhendamist, tooteid, ja retseptilehte). Lisanduv osaleja 15 €. 

  • Sojavahast küünalde valamine 

 kestvus 1-1,5 h. Räägime erinevatest küünla valmistamise materjalidest ning küünalde sünteetilistest ja looduslikest koostisosadest. Iga osaleja valab endale looduslikust sojavahast küünla, mille kaunistab omaloodud etiketiga. Võimalik lisada küünaldele ka aroome. Hind 165 € kuni 10-le osalejale (sisaldab kõiki vahendeid, juhendamist, tooteid, ja retseptilehte). Lisanduv osaleja 15 €. 

  • Hõrgutav kehakoorija ning vahune kehakreem 

kestvus 2-2,5 h. Räägime laiatarbekaubas leiduvate kreemide ja koorijate koostistest ning ohukohtadest. Seejärel valmistab iga osaleja endale 100% naturaalse kehahooldus komplekti, kuhu kuuluvad kehakoorija ja -kreem. Hind 235 € kuni 10-le osalejale (sisaldab kõiki vahendeid, juhendamist, tooteid, ja retseptilehte). Lisanduv osaleja 20 €. 

Broneeringud ja päringud info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598

KOHTUMISTENI KÕRVEMAAL!