Laste sünnipäevad Kõrvemaal

AKTIIVSED TEGEVUSED LUMEGA:

   • suusatamise tehnikaõpe Kõrvemaa suusakoolis ning sobival distantsil võistlus (sisaldab treenerit ja võistluse korraldamist ning diplomeid); lisaks 9-kohalise mootorsaaniga lõbusõidud; seiklemine madaseikluspargis
   • suuskadel lumeorienteerumine (sisaldab orienteerumise algõpet, tegevust ning selleks vajalikke vahendeid ning soovi korral ka suusavarustust);lisaks 9-kohalise mootorsaaniga lõbusõidud; seiklemine madaseikluspargis
   • snow-tube ralli (sisaldab snow-tube ja võistluse korraldamist ning diplomeid);lisaks 9-kohalise mootorsaaniga lõbusõidud ja jäljejaht looduses; seiklemine madaseikluspargis
   • loodusmängudega matk (sisaldab matka korraldamist, matkajuhi teenuseid, mängude korraldamist ning diplomeid); lisaks 9-kohalise mootorsaaniga lõbusõidud, seiklemine madaseikluspargis

Paketi hind kuni 10-last 150 €; kuni 20 last 250 €.

Paketi hinnas sisaldub:

   • Üks aktiivne tegevus (1 kuni 2 tundi)
   • Söögimaja II korruse, lõkkeplatsi ja grillimaja või terrassi kasutamist toitlustamiseks kuni 2 tunniks. Soovi korral lisatunnid eraldi tasu eest – 15€/tund.

Toitlustamise võimalused keskuses:

 • Valik 1 lõkkepiknik – viinerid, lõkkekartulid ja morss –  hind osalejale 4,50 €
 • Valik 2 lõkkepiknik – frikadellisupp (leib, sai)  ja morss – hind osalejale 3,00 €
 • Valik 3 siseruumides – ahjuviinerid, ahjukartulid, küpsisetort ja morss – hind osalejale 5,00 €

Korralda ise oma lapse sünnipäev ja rendi keskusest selleks sobivad ruumid:

 • Söögimaja II korrusel laste mängutuba  kuni 3 tunniks 45 €
 • Grillimaja koos lõkkeplatsiga kuni 3 tunniks 45 €
Eelpool välja toodud ruumide rendihinnad kehtivad ainult laste sünnipäeva tähistamisel. Ruumide rentimisel võib klient tulla oma toiduga. Sellisel juhul palume võtta kaasa ka nõud. Lisatasu eest on keskusest võimalik laenutada nõusid või osta ühekordseid nõusid .
 

Pakume peredele võimalust tähistada oma laste sünnipäevasid Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses keset loodust. Toome lapsed õue mängima. Huvitavat tegevust leiavad nii lapsed kui ka täiskasvanud – paneme proovile teadmised ja testime nutikust, mängime looduses ja õpime midagi uut.

AKTIIVSED TEGEVUSED SUVEHOOAJAL:

Loodusmängud ja lõkkepiknik - vahva ja kaasahaarav programm looduse tundmaõppimiseks.  Mängime lõbusaid mänge looduses, otsime ja uurime metsloomade jälgi…. Paketi hind kuni 10-le lapsele 125 €; kuni 20 last 200 €.

Loodusmatk ja lõkkepiknik koos Kõrvemaa Matkahundi ja koer Bingoga - kutsume lapsi loodust avastama. Metsaelanikega viivad lapsi tutvuma Kõrvemaa Matkahunt ja koer Bingo. . Räägitakse matkamise põhitõdedest, mida matkale kaasa võtta ja mida mitte, kuidas looduses turvaliselt viibida ja loodust märgata. Mõistatame koos ka mõistatusi. Matka kestvus kuni 2 tundi. Peale matka peame mõnusa pikniku lõkke ääres. Paketi hind kuni 10-le lapsele 165 €, kuni 20-le lapsele 225 €. 

Maastikuseiklus Kõrvemaal - vahva, õpetlik ja aktiivne tegevus, mille käigus õpetame lastele looduses viibimist ja seiklemist. Programm sisaldab orienteerumise algõpet ja seikluslikku orienteerumismängu, mille käigus tuleb lahendada ülesandeid metsloomade ja taimede tundmisest. Peale tegevust toimub vibuga täpsuslaskmine harjutusalal. Paketi hind kuni 10-last 150 €; kuni 20 last 250 €.

Discgolfi mänguõpe - tegemist on vahva mänguga, kus eesmärgiks on visata lendav taldrik viskealalt (tii-alalt) võimalikult väheste visetega disc-golfi korvi. Mängureeglid on sarnased tavagolfile.Mängima minnakse gruppides. Mängimiseks kasutatakse spetsiaalseid raja mängulehti ehk skoorkaarte, kuhu märgitakse visete tulemused. Paketi hind kuni 10-last 80 €, iga lisanduv osaleja 5 €. NB! Paketi hinnas ei sisaldu ruumide renti toitlustamiseks. 

Pakettide hinnas (v.a. discgolfi mänguõpe) sisaldub:

  • Aktiivne tegevus (1,5 kuni 2 tundi)
  • Seiklemine madalseikluspargis
  • Söögimaja II korruse, lõkkeplatsi ja grillimaja või terrassi kasutamist toitlustamiseks kuni 2 tunniks. Soovi korral lisatunnid eraldi tasu eest – 15€/tund.