Lastelaagrite korraldamine

Kõrvemaa lastelaagrid kutsuvad lapsi loodusesse mõnusalt ja põnevalt aega veetma. Õpetame lastele loodust tundma, tutvustame erinevaid tegevusi looduses ja võimalusi looduses viibimiseks ning loomulikult ka seda, kuidas looduses turvaliselt viibida. Laagri käigus matkame jalgsi, ratastel, hobuste ja räätsadega, käime Aegviidu seiklusrajal, püüame järvest kala, supleme järvedes, teeme ühistegevusi, paneme proovile oskused ja teadmised, mida laagri käigus on omandatud. Üks õhtu on pühendatud ellujäämisele metsas, st teeme selgeks ohud ja riskid, räägime kuidas ja millest toituda, seame üles laagriplatsi, ehitame peavarju ning valmistame toitu lõkkel. Laagrit külastavad ka erinevad üllatuskülalised, kes jagavad lastega oma teadmisi, kogemusi ja oskusi erinevatest valdkondadest. Keskuses on olemas viburada, discgolfi rada, orienteerumise püsirada, jalgpalliplats, võrkpalliplats, veesilm ujumiseks ja rattad laenutamiseks.

Kõrvemaa laagrivahetused:

2018. aasta lastelaagritesse registreerumine on lõppenud! Uued laagrid planeerimisel.

Seikluslaagris osalemiseks on soovitatav eelnev laagrikogemus. Laagrit läbivaks teemaks on seiklemine looduses. Õpetatakse lapsi leidma võimalusi seiklemiseks, looduses liikuma ja loodust märkama. Tehakse erinevaid seiklustegevusi ning ehitatakse metsaonne. Laager sisaldab ka matkamise algteadmisi, orienteerumise algõpet ning seikluselementidega matkasid.

Laagrihind sisaldab:

 •  toitlustamist  3 korda päevas + 1 oode
 •  majutust majades, 1 öö metsas
 •  2x päevas aktiivset looduses liikumisega tegevusprogrammi
 •  Aktiivseid liikuvaid mänge ja tegevusi
 •  lõkke- ja filmiõhtuid

Laagri grupi suuruseks on kuni 40 last. Laagrit viivad läbi kuni 4 kasvatajat. Täpsem programm/päevakava saadetakse osalejatele hiljemalt 2 nädalat enne laagri algust.

NB! Vajadusel saab lapsele laenutada laagri ajaks keskusest jalgratta (hind laagriks 15 €) 

Laagrisse registreerimine on lõppenud!

Laagrisse lõplikuks registreerimiseks loeme laagri eest tasumist. NB! Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel. Lastelaagrite näidisprogrammi leiate siit.

 

Meelespea vanematele:

Lisainfo: info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598. 

Soodustused:

 • 10% soodustus Sportland Eesti AS püsiklientide lastele
 • 10% soodustus Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse korduvkülastajate lastele
 • 10% soodustus laagri tavahinnast varem Kõrvemaa laagrites osalenutele

Laagrikohast loobumise korral:

 • Pakume teist laagrivahetust
 • Võimaldame tasutud summa ulatuses keskuse teenuseid tarbida
 • Maksame tagasi 70% tasutud summast

Laagripäev Kõrvemaa lastelaagris

Võimalik on tuua laps ka laagrisse päevaks ehk ilma ööbimiseta. Hind laagripäevale on 24 €/29 € päev. See on hea võimalus teha lapsele nn laagri proovipäevi. Hind sisaldab päevaprogrammis osalemist ja kõiki toidukordasid alates hommikusöögist.Täpsem info laagri päevaprogrammide kohta e-posti teel info@korvemaa.ee

NB! Tule korralda keskuses ise lastelaager - https://www.korvemaa.ee/laagri-korraldajale