Partnerid

Otsime endale koostööpartnereid, kellega vastatikuseid koostööprojekte ja programme käivitada. Meie sihtgrupiks on pered sh kooliealised lapsed ning aktiivsed eakad. Hindame pereväärtusi ning loome võimalusi koos aja veetmiseks läbi loodusspordi või matkaliste tegevuste. Koos retkejuhtidega ja treeneritega õpime austama loodust, hindama nn rohelist mõtteviisi ja taasavastama lõbusaid  ja lihtsaid tegevusi looduses.  Teenuste valikuteks on matkad, loodusspordi päevad, laagrid (laste, huviala jne), firmaüritused ja reklaammüük.

Meie keskust külastavad talve perioodil kuni 30 000 külastajat, see tähendab, et nädalavahetusel üle 500 külastaja päeva jooksul.  Kevad-suve-sügisperioodil korraldatava ainuüksi viie suurürituste jooksul 9000 külastajat ja muul lumevabal perioodil orienteeruvalt kuni 7000 külastajat. Lisaks kodumaistele külastajatele pakub keskus personaalmatka outdoor teenuseid välisturistidele.

Hea tulevane koostööpartner – kui Sinul on sõnum või idee, mida oleks hea teostada meie juures, siis võta ühendust telefonil +372 5349 9598.

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse matka- ja discgolfi radu aitab hooldada:

 

 

 

 

 

 

Suusa- ja terviserajad koostöös Eesti Terviseradadega

 

Janu kustutab joogipartner

 

 

 

 

Loodushariduslikud tegevused ja matkarajad

 

 

Meie poolt pakutava aitab kingikotti  lisada

 

 

 

 

 

Koostööpartnerid aktiivsete tegevuste läbiviimisel – lisaks keskuse retkejuhtidele ja instruktoritele teeme ka koostööd paljude sõpradega:

  • Herman Events – off-road seiklusel
  • Kanuumatkad – kanuumatkad Soodla jõel
  • 360 Kraadi seiklusfirma – meeskonna mängud
  • Reimann Retked – viib matkale ja toob meile sööma
  • Matkajuht – viib matkama ja laenutab varustust ning toob meile sööma – magama.