Matk kopra jälgedes

Jalgsimatk kopra jälgedes

Põhja-Kõrvemaa Rekka oja on kopraperele meelispaik ning oja äärde on ehitanud koprad oma paradiisi. Seda paradiisi ja nende elutavadega lähemegi me tutvuma. Matka käigus saavad matkalised kuulda retkejuhi pajatusi kobraste elutavadest ning soodustavatel tingimustel saab neid fantastilisi loomi ka oma silmaga näha. Matk toimub vaikuses ning vaikides. Peale matka koguneme lõkkeplatsil ning peame maha mõnusa pikniku muljetaimseks ning küsimuste ja vastuste saamiseks. Jalgsimatka kestvuseks on orienteeruvalt 1 kuni 3 tundi.

Jalgsimatk kopra jälgedes pakett täiskasvantuele:
  • Kuni 5-le hind 120 €
  • Kuni 10-le hind 230 €
  • Kuni 20-le hind 420 €

Hind sisaldab kopramatka eelporgrammi, retkejuhi teenuseid, piknikuks maitsvat suppi ja ahjusooja pirukat ning seminariruumide kasutamist koosolekuks kuni 2 tundi.

Suvehooajal pakume jalgsimatk kopra jälgedes koos ööbimisega ripptelkides.

Hea võimalus jälgida kobraste tegevust hilisõhtul ja varahommikul ripptelgis ning selle läbi jäädes kobraste jaoks märkamatuks.

Paketi hind on:

  • Kuni 2-le hind 115 €
  • Kuni 3-le hind 145 €
  • kuni 6-le hind 195 €

Paketi hind sisaldab kerget õhtusööki keskuses, lühimatka kopra jälgedes koos retkejuhiga, ööbimist ripptelgis kopra pesa läheduses, madratsit ja magamiskotti ning hommikudušši ja sööki keskuses.

Lisavõimalused keskuses:

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 27-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö. Hinnad sisaldavad ka olenguruumi kasutamist.

*Ööbimine kuni 13-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 198 €/öö; nädalavahetustel 245 €/öö.

*Kosutav boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 5,00 €/osaleja
*Maitsev kodune toit – ahjuliha või kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga; Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11,50 €/osaleja

Rohkem infot ja teenuste broneerimine info@korvemaa.ee.