Off-road seiklus

Off-road seiklus villistega 

hind 1300 € kuni 12-le osalejale.

Hinnas sisaldub:

 • Saabudes kosutav söök(supp+ahjupirukad, kohvijoogid)
 • Off-road seiklus (4 inimest ühes autos ehk 3 autot)
 • Talusaun puuküttekerisega või tavasaun naiste- ja meeste saunapool eraldi
 • Õhtusöök (grillliha lisanditega, majakook ja kohvijoogid) 

Soovi korral pakume majutust saunamajas koos hommikusöögiga – hind 245 €

Off-road seikluse tutvustus:

Üheks põnevaks tegevuseks on nõukaaegsete villistega orienteerumisseiklus Kõrvemaa loodusmaastikul mööda vanu sõjaväeteid. Oma sõiduoskused ja nutikuse saavad proovile panna nii naised kui mehed.

Tegemist on autoorienteerumisega, kus meeskondade eesmärgiks on leida loodusest etteantud aja jooksul võimalikult palju kontrollpunkte. Võidab meeskond, kes on kogunud enim kontrollpunkte.

Liikumisvahenditeks on klassikalised UAZ maasturid oma tuntud headuses, navigatsioonivahenditeks anname kaardi ja GPSi.

Stardis jagame osalejad meeskondadeks, toimub lühikene instruktaaž, kus osalejad viiakse kurssi kaardi, GPSi ja UAZ maasturi eripäradega.

Autod stardivad rajale 3 – 5 minutilise intervalliga.Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab seda, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Seega on võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel väga suur roll.

Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid ja seega ei ole tegemist mingi brutaalse looduse hävitamisega. Lihtsalt suur osa nendest teedest on väga viletsas seisukorras ja liikumisvahendina maasturi kasutamine on igati põhjendatud.

Finišis loeme punktid kokku ja selgitame välja paremusjärjestuse.

PÕHJARADA: Otsitavaid kontrollpunkte on 130 ja sealne teedevõrgustik on ebakorrapärasem ning “veetakistusi” ja reljeefi on sellel rajal rohkem.

 

Seiklusele on juurde võimalik tellida jutuõhtu Väino Laisaarega.

Peale seiklust mõnus jutuõhtu Väino Laisaarega – visuaali- ja emotsiooniküllased matkalood 4x4Reiside poolsegastelt auto-matkadelt ja teised lood põnevatest riikidest.

Jutuõhtu hind 250 €

Pakkumine koostöös: Ümberringi OÜ, Veematkad ja Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Lisavõimalused:

 • Matkatoitude töötuba koos Väino Laisaarega
 • Saunad ja kümblustünnid
  • Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €
  • Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.
  • Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

Rohkem infot ja broneerimine:  info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598