Off-road seiklus Kõrvemaal

Üheks põnevaks tegevuseks on nõukaaegsete villistega orienteerumisseiklus Kõrvemaa loodusmaastikul mööda vanu sõjaväeteid. Oma sõiduoskused ja nutikuse saavad proovile panna nii naised kui mehed.

Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Seega on võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel väga suur roll. Seltskond jagatakse 3- kuni 4-liikmelisteks meeskondadeks, kes peavad maastikul punktitahvlid leidma ja salasõnad kaasaantud mängujuhendi tabelisse kirjutama. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale.
Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid, milledest suur osa on väga viletsas seisukorras ja seega on maasturi kasutamine liikumisvahendina igati põhjendatud. Meie radade iseloomustamiseks sobib suurepäraselt 1921. aastal toimunud Eesti esimesel autorallil ühes autos viibinud Postimehe ajakirjaniku tsitaat teeoludest: „…terve suurem jagu teed on niivõrd kiiva ja käänakuid täis, et auto tihti üsna lubamatuid kalduvusi küljeliheitmiseks avaldab!”

PÕHJARADA: Otsitavaid kontrollpunkte on 101 ja siinne teedevõrgustik on ebakorrapärasem ning “veetakistusi” ja reljeefi on rajal rohkem kui Lõunarajal. Tegevusele saab lisada veel seikluslikke elemente.

Paketi hind kuni 10 osalejale 1200 €.

Hinnas sisaldub:

  • Saabumisel kerge eine ( supp, pirukas, jook)
  • Off-road seiklus 3 villismaasturiga
  • Sauna kasutamine 1 tunniks
  • Õhtusöök keskuse kaminatoas (praad, magustoit, joogid)

Argipäevastele tellimustele sisaldab hind ka seminariruumide kasutamist kuni 4 tunniks!

Lisavõimalused keskuses:

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 24-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö. Hinnad sisaldavad ka olenguruumi kasutamist.
*Ööbimine kuni 11-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 170 €/öö; nädalavahetustel 198 €/öö.

*Seminariruumide rent 19 €/tund; 125 €/päev

Rohkem infot ja broneerimine:  info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598