Päikesetõusu ja -loojangu matkad

Muuda päev eriliseks ja tule meiega päiksetõusu või -loojangu matkale rappa!

Rabas on päikesetõusu ajal enneolematult salapärane. Udu, varjud, väikesed kõverad rabamännid ja loodushääled või ka täielik vaikus… Igal hommikul on päikesetõus eriline ja erakordne.

Sama imetlusväärne on ka päikeseloojang. Matka alustame enne päikese loojumist, et jõuaks päevavalges raba imetleda.. Pimedas matkamise võlude kogemiseks kasutame rabast välja tulemiseks pealampe. Meie retkejuht viib Teid Kõrvemaal paikadesse, kuhu niisama ei satu.

Ajanappusel on hea minna päikesetõusu nautima kanarbikunõmmele! Udu, ooside varjud, esimesed päikesekiired ja vaikus.

Piknik matkal: Pakume matkal kuuma mustikasuppi või maitsvat vaarika-piparmündi teed ja värskelt küpsetatud pirukaid. Soovi korral saab tellida Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest kaasa head kohvi (masinakohv, espresso, cappuccino, latte).

Riietus: Pole olemas kehva ilma, tuleb valida ilmastikukindlad riided! Jalga veekindlad matkasaapad.

Matka kestvus: Orienteeruvalt 1,5 – 2 tundi.

Hea teada: jaanuaris tõuseb päike kl 9 ajal.  Päike loojub kl 15.30 ajal.

Pakkumise hind 190€ sisaldab matka koos retkejuhi teenuse ja piknikuga 10-le inimesele, iga lisanduv osaleja 8€. 

Pakkumise hind 296€ sisaldab matka koos retkejuhi teenuse, räätsade ja piknikuga 10-le inimesele, iga lisanduv osaleja 15€. 

NB! Talvehooajal, sõltuvalt ilmastikuoludest saame matkale lisada ka matkauiskudega uisutamise looduslikul jääl. Sel juhul lisandub matkahinnale 10€/osaleja. 

Rabajärvedel uisutamine on midagi sellist, mida peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud ja härmas loodus, hommikune vaikus ja päiksevarjundid puudel või päikeseloojangul kirevates värvides taevas peegeldumas siledal jääl… Lisaks saab kuulata, kuidas jää laulab! See on talvine võlumaailm.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.

Hind sisaldab seminariruumide kasutamist koosolekuks kuni 2 tundi!

Lisavõimalused keskuses:

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60€

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65€, järgnevad 45€.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280€. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480€.

*Ööbimine kuni 27-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö. Hind sisaldab ka olenguruumi kasutamist.
*Ööbimine kuni 13-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 198 €/öö; nädalavahetustel 245 €/öö.