Seenelkäik Kõrvemaal

Ootame kõiki huvilisi Kõrvemaa metsadesse nautima korilust.  Omalt poolt jagame tarkust; soovitusi ja õpetusi ning lubame meeldejäävat mõnusat päeva.

Seenelkäigu ABC 

Seenetark teeb lühitutvustuse seeneriigist ja seenelkäimisest, räägib lähemalt mida  ja millisest metsast korjata  ning mida seentega pärast peale hakata. Teoreetilise osa kõrvale pakume kohvi ja metsaseentega koduleiba.  Et aga kõik oleks selge vaatame üle ka seenenäituse ning kontrollime teadmisi seente tundmisest.

Retk seeneriiki 

Kui seene-tarkused omandatud, suundume metsa. Võimalus on retke alustada keskusest või liikuda juba veidike eemale metsadesse. Vajalik oma transport.

Metsast saadud patta, kosutav söök ja saunaõhtu

Keskusesse tagasi jõudes ootab ees kosutav söök ja kuum saun. Lisaks valmistame koha peal ka korjatud saagist midagi maitsvat.

Pakutav menüü: wokiroog köögiviljade ja seentega,  toorsalat; kohupiima-virsiku majakook; joogid (masinakohv/kakao/tee/kannuvesi)

Paketi hind 49 €/osaleja. Miinimum osalejate arv paketi maksumuse arvutamisel on 10 osalejat. Programmi kestvus kokku 5-6 tundi.

Lisavõimalused:

  • Retkele võib minna ka maastiku-, tõuke- või FAT ratastega. Hinnale lisandub varustuse rent 10 €/osaleja.
  • Seeneretke võib asendada rabamatkaga ja jõhvikate korjamisega, hinnale lisadub räätsade rent 10 €/osaleja
  • Alati võime planeerida soovi korral ühe mõnusa ujumise rabajärves või laukas.
  • Kümblustünnid sauna juurde  – hind 150 €
  • Seminariruumide kasutamine koosolekuks – hind 17 €/tund
  • Transfeer Aegviidu raudteejaamast Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusesse, matka alguspunkti ning tagasi. Hind sõltub osalejate arvust ning päevakavast.