“Kulinaarsed ja gastronoomilised seiklused maailmas”- jutuõhtu Väino Laisaarega

12. detsembril kell 19.00 ootame kõki põnevale jutuõhtule „Kulinaarsed ja gastronoomilised seiklused maailmas“.

“Mina olen Väino Laisaar – seikleja, automatkaja ning matkasarju tootev reisioperaator, kes oma igapäevaleiba teenib erinevatele väljaannetele saateid, videoid ja artikleid tootes ning autoajakirjaniku-laadset tööd tehes. Ja et käed jõuetult rippu ei vajuks, juhin üritusi ja mänge ning  seiklen reisijuhi ametis. See on minu Töö/Elu, mis mind mu enda lahkel soovil mööda maailma ringi loobib – kord matku filmilindile jäädvustades ja maailma erinevates paikades kolades, kord uusi autosid testides ja üritusi ning seiklusi kajastades.

Ma olen seigelnud terve elu… nüüd seiklen lihtsalt suuremates mastaapides ja lasen eluvoolul ennast suure saatusesse uskujana läbi elu kanda.  Kogun vaikselt ette jäävaid riike ja naudin mõnusat, huvitavat ja rahulikku elu”

Hind jutuõhtule koos põneva suupiste ja joogiga 15 €; lastele tasuta. Tasumine koha peal.

Kui soovite, siis saate tasuda jutuõhtu eest ka ülekandega!

  • Makse saaja: SPORTLAND EESTI AS
  • Konto number: EE072200221014868570
  • Selgitus: jutuõhtu 12.12 ja osalejate nimed

Võimalus tulla perega ning kui lapsed jutu kuulamisest väsivad, saavad nad aega veeta laste mängutoas, võimalus ka multifilme vaadata.

Oma tulekust anna teada alloleval vormil; kui tuled mitmekesi, siis kirjuta märkustesse kas sinuga koos liituvad täiskasvanud või lapsed ja mitu.

Registreeri:

Ees ja perekonnaninimi
E-posti aadress
Telefon
Tulijate arv
Lisamärkused
Soovin liituda uudiskirjaga