Uisuhommik Kõrvemaal 18.03

Alustame päeva uisutamisega!

Ootame Teid hoogsale uisuhommikule koos meiega Soodla veehoidlale. Naudime päeva algust ja looduslikul jääl uisutamist.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kui on endal olemas head vabatehnika suusasaapad (soovituslikult NNN kinnitus), siis võtke need kaasa. Kui ei ole, siis saate keskusest laenutada.  Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.

Kell 09.45 koguneme keskuses suusalaenutuses, kust võtame kaasa vajaliku varustuse (saapad, uisud, suusakepid). Soovi korral saab kaasa osta värskeid ahjupirukaid ja kohvijooke; matka ajal pakume kuuma vaarika-piparmündi teed. Seejärel sõidame keskusest oma autodega kuni 9km matka alguspunkti. Uisuhommiku kestvus on kuni 1,5 tundi; sõltuvalt ilmastikust ja matka toimumiskoha valikust ka 2 tundi.

Soodla veehoidlal on võimalik uisutada 5km, 8km, …… või kuni 20km.

Kellele matk sobib? See võib olla nii sportlikum matk ja hea hommikune kerge treening kui ka rahulik omas tempos matkamine veekogujääl. Uisuhommikust saab hea emotsiooni, nautida loodust ning ka naudingu liikumisest. Uisutamise tempo saad ise määrata, sest retkejuht on silma ulatuses.

Soovitused enne matka! Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult ning kihiti, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta. Võta kaasa vahetusriided, sh särk ja sokid; soovi korral ka saunaks vajalik.

Uisuhommiku hind koos instruktori juhendamise, kuuma tee ja uiskude rendiga on 19€/täiskasvanu, 10€/laps. Hinnale lisandub suusasaapa rent 3€. Matka eest saab tasuda koha peal sularahas või maksekaardiga.

Lisavõimalused:

  • saun nädalavahetustel matkalistele ja suusatajatele kl 11.00 – 16.00ni, saunapilet 2,50€
  • toitlustus (hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök)

Palume eelnevalt registreerida alloleval vormil, et teaksime Teiega arvestada! Lisainfo ja küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Registreeri:

Ees ja perekonnaninimi
E-posti aadress
Telefon
Tulijate arv
Lisamärkused
Soovin liituda uudiskirjaga