Võimalused iseseisvateks tegevusteks värskes õhus!

Kõrvemaal on tore aega veeta värskes õhus ja iseseisvalt. Jagame ideid ja soovitusi:

  • Footpool  – lihtne ja lõbus ajaviide!  Kui Sinu söögiarve Söögimajas on vähemalt 20 €, siis kingime Sulle 30 min footpooli mängu tasuta. Tavahind 30 min = 5 €, iga järgnev 30 minutit 3 €.
  • Madalseikluspark – mitte ainult lastele! Kiirusrada võimaldab ka täiskasvanutel oma osavuse proovile panna – väljakutse algab START-nuppu vajutades!
  • RMK Uuejärve loodusrada on saanud uued viidad! Alustades matka Kõrvemaa keskusest, on  mõnus matkaring mööda oose ja raba äärt kokku 8 km.  Rada möödub vanadest talukohtadest, mida reedavad avarad aasad. Liigud ka Vargamäe oosil ja saad lugeda legendi. Jah, see on seesama Vargamäe, millest kirjutab Tammsaare!
  • FATratastega 14 km matkarajale seiklema! Lumi on taandunud ning maapind peaaegu kuivanud. Nüüd saab taas rõõmu tunda FATrattaga matkamisest. Ratta laenutus koos kiivriga päevaks 20 €.
  • Terviserajad ootavad kevadjooksule! Hea pikema treeningu saad just Kõrvemaal joostes. Väljakutseks on mõnusad tõusud ja vaheldusrikas maastik. Kas 19 km või 24 km on piisavalt pikk jooksumatk? Kui ei, siis võib lisaringi teha Jussi kanarbikunõmmel või läbi Aegviidu  Nelijärveni välja.
  • Orienteerumise püsirajalt leiad põnevad viktoriiniküsimused looduse kohta! Tule pane oma teadmised proovile. Rajajuhised ja kaardi saad söögimajast perenaiselt.  Rajatasu 3 €/täiskasvanu.
  • Viburajal võid kohata kobrast, mäkra ja metssiga! Tule seiklema ja leia nad metsast üles. Koos loomadega on kokku 9 märklauda, lisaks vibulaskmise harjutusala. Viburaja pikkus ca 1 km. Rada kulgeb mööda metsarada. Rajakaardi ja varustuse saad laenutada söögimajast. Vibuvarustuse laenutus – 1 vibu,3 noolt ja mänguleht kuni 3-ks tunniks 20 €/täiskasvanu, 15 €/laps.
  • Koos lastega discgolfi mängima – 1- 9 korviga John Deere harrastajate rada ootab algajaid õppima ja mänguoskust lihvima. Rajakaardi ja varustuse saad laenutada söögimajast– komplekti hind 5 €/täiskasvanu, 3 €/laps.
  • Rullsuusarada 2,1 km  puhastatud – rullsuusa- ja rulluisulaenutuse soovi korral pöörduda söögimajja. Laenutuse hinnakirja leiad siit - https://www.korvemaa.ee/varustus

KOHTUMISTENI KÕRVEMAAL!