Nädalavahetuse programm

 Tule mootorsaaniga lõbusõidule!

Mootorsaaniga mööda kaunist lumist metsarada sõita on võrratu elamus – nagu viibiksid muinasjutus talvisel võlumaal. Pikemate sõitude ajal (20min ja 40min) teeme peatusi, vaatleme loodust, otsime jälgi ja jäädvustame vahvaid fotosid. Mootorsaaniga lõbusõit sobib hästi ka lastele alates 3.-st eluaastast. Enne sõitu räägime ohutusest ja mis selle saaniga veel teha saab. Et külm ei hakkaks, siis paneme tekid peale.

  • Nädalavahetustel kl 11.00 lastele tasuta lühisõit
  • Lühike lõbusõit kuni 10 min 7 € täiskasvanu /5 € laps.
  • Lõbusõit kuni 20 min  10 € täiskasvanu / 7 € laps
  • Pikem matk kuni 40 min 15 € täiskasvanu /10 € laps
Lumetakso ja uisutamine rabajärvel!

Tegime mõnusa uisuraja metsa ühele rabajärvele! Mis võiks olla vahvam kui mootorsaan viib metsa uisutama ja tuleb ka tunni aja pärast järgi!

Mootorsaaniga lõbusõit järveni, 1 tund uisutamist ja tagasi keskusesse lumetakso  hind 15€ + uisuvarustuse hind (saabas ja matkauisk) 10€/matkaline.

Uisutama võib minna ka tõukekelkudega.  Komplekti hind tõukekelgu ja matkauiskude laenutamiseks kuni 2 tunniks on 20€/täiskasvanud; 15€/alaealine laps.

Lisainfo ja tasumine suusalaenutuses. NB! Pikemad sõidud palume eelnevalt broneerida, kirjutades oma soovist aadressile info@korvemaa.ee.

Kõrvemaa suusakool

Suusatundide toimumise kohta info meie kodulehe kalendris, tulekul sündmuste all. 

Hind täiskasvanule 10 €/ lapsele 5 € ühele treeningule. Osalemine kahes treeningus täiskasvanule 15 €/lapsele 8 €. Tasulises suusakoolis osalejale suusavarustuse laenutuse päevahind 50% soodsam.
Tasulises suusakoolis osaleva täiskasvanu lapsele suusakool tasuta! Vajalik eelnev registreerimine kodulehel tulekul ürituste alt.

Lastele kelgumägi!

Lapsed ja kõik lapsemeelsed saavad kelgutada või snowtubidega liugu lasta keskuses asuval Ojamäel. Täpsem info ning kelkude ja snowtubide laenutus suusalaenutusest.

 

Pühapäev on matkapäev!

Pühapäeviti toimuvad Kõrvemaal kõigile avatud matkad algusega kell 13.00. Sõltuvalt ilmastikust ja lume paksusest matkatakse kas tõukekelkude, räätsade või matkasuuskadega. Või uisutatakse hoopis rabajärvedel ja -laugastel! Hinnad matkale täiskasvanud 19€ ja kooliealised lapsed 10€.

Täpsem info matkade ja kogu nädalavahetuse programmi kohta kalendris tulekul sündmuste all!

Keskuses kehtib talvehooajal külastustasu 3€/täiskasvanud (lapsed tasuta), mis sisaldab parkimist lumevabas parklas; saunatamist kl 11.00 – 16.00 avatud sauna ajal ning toalettide kasutamist.