Naistepäev Kõrvemaal

Kõik naised naistepäeval matkale!

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus ootab Teid 8.märtsil meiega koos aktiivselt naistepäeva tähistama.

Päikesetõusumatk – Muuda päev eriliseks ja tule meiega päiksetõusu matkale – hommikune vaikus, erinevad hääled, värsked loomajäljed ja vahva seltskond. Matka käigus peame ka mõnusa hommikuse pikniku. Pakume kuuma mustikasuppi, maitsvat vaarika-piparmündi teed ja värskelt ahjus küpsetatud pirukaid. Soovi korral saab tellida Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest head kohvi (masinakohv, espresso, cappuccino, late) kaasa.Matka algus kell 7.00. Peale matka on võimalik minna sauna ja mõnuleda kümblustünnis.

Matka hind naistele -50%(tavahind 25 €)

Matka hind koos sauna ja kümblustünni kasutamisega naistele 27 €

Tõukekelgumatk – Matkame tõukekelkudega Põhja-Kõrvemaa künklikul maastikul. Tõukekelgumatkad on jõukohased kõigile ning ei nõua osalejalt füüsilist ettevalmistust ega varasemat kogemust. Matkale minnakse kaasaegsete Kickspark MAX tõukekelkudega, mida iseloomustab kergus, mugavus, hea juhitavus, turvalisus, sportlikkus. Matkamarsruut viib mööda oose ja üle raba. Soovi korral proovime rabajärvel ära matkauisu ja peame mõnusa pikniku.

Tõukekelgumatk koos uisupiknikuga kell 11.00hind naistele -50% (tavahind 27 €)

Tõukekelgumatk kell 13.00hind naistele -50% (tavahind 20 €)

Lisaks pakume võimalust tellida matkapaketti koos majutusega. Tuba 2-le koos hommikusöögiga 40 €. Võimalik tellida ka õhtu- ja lõunasöök.

Võtke meiega ühendust info@korvemaa.ee või tel. 53499 598

Lisavõimalused keskuses: