Seiklusmängud

Kõrvemaa maastikuseiklus

Võistluslikuks ja huvitavaks, aga kindlasti ka lõbusaks tegevuseks sobib  Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses pakutav seiklusmäng fantastilisel ja vaheldusrikkal Eestimaa loodusmaastikul orienteerumiskaardi, kompassi või GPS seadme abil. Mängust osavõtjatel tuleb lahendada erinevaid, nii füüsilist kui ka vaimset pingutust nõudvaid ülesandeid (orienteerudes leida üles punktid metsas, oja ületamine, loomajälgede ristsõna lahendamine, osavuse test vibuga, pimesilmi disc-golfi harjutusraja läbimine juhendajaga jne). Lisaks kõigele eelnevale saavad kõik mängust osavõtjad hingata paraja annuse värsket õhku ning nautida kaunist Eestimaa loodust!

Hind kuni 10-le 290 €. Iga järgnev osaleja 10 €

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ja kehtivad gruppidele, kes tarbivad keskuse lisateenuseid – saunateenused, majutust või toitlustamist. Minimaalne grupi suurus soovituslikult 15 osalejat.

Seiklused koostöös OÜ-ga 360 kraadi

Lihtsad ja lõbusad:
  • KAPO kuulab - http://www.360.ee/meeskonnamangud/lobus/kapo-kuulab
  • Filmifestival - http://www.360.ee/meeskonnamangud/lobus/filmifestival
  • 100 MÖLKI - http://www.360.ee/meeskonnamangud/lobus/100-molki
  • ja palju muud põnevat

Meeskonnatöö mängud:

  • Aardejaht - http://www.360.ee/meeskonnamangud/meeskonnatoo/aardejaht
  • Meeskonnatöö Olümpia - http://www.360.ee/meeskonnamangud/meeskonnatoo/uus-meeskonnatoeoe-oluempia
  • No Easy Day - http://www.360.ee/meeskonnamangud/meeskonnatoo/ned-meeskonnakoolitus

 Off-road seiklus Kõrvemaal villismaasturitega

Üheks põnevaks tegevuseks on nõukaaegsete villistega orienteerumisseiklus Kõrvemaa loodusmaastikul mööda vanu sõjaväeteid. Oma sõiduoskused ja nutikuse saavad proovile panna nii naised kui mehed.

Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab seda, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Seega on võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel väga suur roll. Seltskond jagatakse 3 kuni 4 liikmelisteks tiimideks. Meeskonnad peavad maastikul punkti tahvlid leidma ja

salasõnad kaasa antud mängujuhendi tabelisse kirjutama. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale.
Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid. Lihtsalt suur osa nendest teedest on väga viletsas seisukorras ja liikumisvahendina maasturi kasutamine on igati põhjendatud. Siinkohal sobiks suurepäraselt meie radade iseloomustamiseks 1921 aastal toimunud Eesti esimesel autorallil, ühes autos viibinud Postimehe ajakirjaniku tsitaat teeoludest: „…terve suurem jagu teed on niivõrd kiiva ja käänakuid täis, et auto tihti üsna lubamatuid kalduvusi küljeliheitmiseks avaldab!”

PÕHJARADA: Otsitavaid kontrollpunkte on 101 ja siinne teedevõrgustik on ebakorrapärasem ning “veetakistusi” ja reljeefi on rajal rohkem kui Lõunarajal. Küsi pakkumist info@korvemaa.ee

Lisavõimalused keskuses:

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €

*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.

*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 24-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440 €/öö; nädalavahetustel 490 €/öö. Hinnad sisaldavad ka olenguruumi kasutamist.
*Ööbimine kuni 11-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 170 €/öö; nädalavahetustel 198 €/öö.

*Seminariruumide rent 19 €/tund; 125 €/päev

Info ja broneerimine:  info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>