Suusakool

Suusakool Kõrvemaal

Vaata klippi Suusakool Kõrvemaal

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimuvad suusatunnid nii algajatele kui ka edasijõudnutele,  täiskasvanutele ja ka lastele alates 5.-st eluaastast

Suusakooli eesmärk on anda suusahuvilisele rõõmu ja naudingut suusatamisest läbi oskuste ja tehnika täiendamise. Oluline on omandada õige tehnika – siis on iga suusasamm efektiivne ja tõhus. Seeläbi on suusatamine täielik nauding.

Tähtis on ka lastele varakult selgeks õpetada õige suusatehnika. Siis ei tunne lapsed trotsi spordiala vastu ning neile hakkab selline looduses liikumise viis meeldima.

Suusakool lastele

Suusatunnid eelregistreerimisega, lisainfo kodulehe kalendris tulekul sündmuste all.

Personaaltreeningud

Personaaltreeningud täiskasvanutele laupäeviti ja pühapäeviti kl 11.00, kl 12.00, kl 13.00 eelbroneerimisega – treener Pavo Raudsepp. Treeningu hind nädalavahetusel 35 €/täiskasvanu, 45 €/ 2 täiskasvanut. Hind perele 45 €/ treening.

Argipäeviti personaaltreeningud kokkuleppel, hind alates 65 €.

Treeningud palume kokku leppida, kirjutades info@korvemaa.ee või helistades +372 53449 9598. Peale suusaõpet suusahoolduse (lisaks määrdemüük jne) loeng. Personaaltreeningus on soovi korral võimalik läbi viia ka filmimine koos analüüsiga.

Suusakooli täispakett hinnaga 150 € sisaldab:

  • Isiklikku treeningpäevikut
  • 3 sõidutehnika tundi Suusakooli tavaaegadel
  • 3 personaaltreeningut ja koolitust
  • 2 filmimist ja analüüsimist
  • Igal treeningul ka määrdeõpet ning selleks vajalikke määrdevahendeid.

Suusakool gruppidele

Pakume Kõrvemaa Suusakooli treeninguid ka gruppidele.

Suusakooli ABC ja sprindivõistlus

Suusakooli alustatakse tutvumisega ning suusakogemuste jagamisega. Koos valmistatakse ette suusad ning teener jagab hea suusahoolduse ja määrimise nippe. Seejärel algab praktiline osa, mille käigus keskendutakse tehnikaõppele, tehakse arendavaid harjutusi, soovi korral videotreening. Peale tehnikaõpet korraldatakse lustakas ja hoogne sprindivõistlus. Hind sisaldab tehnikaõpet, videosalvestust, suusavarustust ja võistluse korraldamist koos ajavõtuga. Tegevus kestab kokku 2 kuni 3 tundi.

Tegevuse hind: 23 €/osaleja. Miinimum grupi suurus 10 osalejat. Maksimaalne grupi suurus kuni 20 osalejat. Suurema grupi korral aitavad tegevust läbi viia lisatreenerid, hind kokkuleppel.

Suusakooli ABC ja naljakool

Lustakas meelelahutuslik tegevus suuskadel. Peale suuskade ettevalmistavat osa räägib treener suusatehnikast läbi naljade, tuues ka näited, kuidas suusatama ei peaks. Peale tehnikaõpet korraldatakse lustakas ja hoogne sprindivõistlus. Hind sisaldab tehnikaõpet, suusavarustust ja võistluse korraldamist. Tegevus kestab kokku kuni 2 tundi.

Tegevuse hind: 17 €/osaleja. Miinimum grupi suurus 10 osalejat. Maksimaalne grupi suurus kuni 20 osalejat. Suurema grupi korral aitavad tegevust läbi viia lisatreenerid, hind kokkuleppel.

Suusakool ja pimesuusatamine

Meelelahutuslik tegevus suuskadel ja pealampidega. Enne rajale minemist jagab treener teadmisi pimedas suusatamise kohta. Seejärel suusatama. Hind sisaldab treeneri teenuseid, suusavarustust ja pealampe. Tegevus kestab kokku kuni 1,5 tundi.

Tegevuse hind: 17 €/osaleja. Miinimum grupi suurus 10 osalejat. Maksimaalne grupi suurus kuni 20 osalejat. Suurema grupi korral aitavad tegevust läbi viia lisatreenerid, hind kokkuleppel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>