Tõukekelgumatkad Kõrvemaal


Põhja-Kõrvemaa künklikul maastikul on põnev matkata tõukekelkudega! Vaata klippi matkast Tõukekelkudega Kõrvemaal!

Meil on olemas selleks spetsiaalsed tähistatud ja kinni tallatud rajad ning head kerged kelgud. Ei pea tõukekelkudega lumes sumpama, vaid saab matkamisest rõõmu tunda!  

Siinkohal on Põhja-Kõrvemaa künklik maastik just  kui loodud  tõukekelgumatkadeks. Tõukekelgumatkad on jõukohased kõigile ning ei nõua osalejalt füüsilist ettevalmistust ega varasemat kogemust. Sobiv ka pikka kasvu inimesele, ka lastele alates 7.-st eluaastast. Keskuses on olemas kaasaegsed Kickspark MAX tõukekelgud, mida iseloomustab kergus, mugavus, hea juhitavus, turvalisus, sportlikkus.

Iseseisvalt matkama!

Kutsume kõiki huvilisi, nii täiskasvanuid kui ka lapsi ise proovima tõukekelkudega looduses liikumist. Suusalaenutusest saab laenutada kelke iseseisvaks matkamiseks, saab soovitusi rajavalikul ning ka algse tõukekelguga sõitmise juhendamise.

Laenutuse hinnad:

  • 1h – 7€
  • päev – 12€

Matkale koos retkejuhiga

Samas on võimalus minna juba ka pikemale kuni 3 tunnisele matkale koos retkejuhiga. Matk on põnev ja vaheldusrikas, mõõdukate tõusude ja langustega. Gruppi viib rajale retkejuht, kes õpetab tõukekelgusõitu, räägib loodusest, jutustab piirkonna legende ning paikkonnaga seotud lugusid. Matka käigus on võimalus pidada maha ka üks mõnus lõkkepiknik koos maitsva lõkkevorstide, mustikasupi ja isetehtud küpsistega.  

Tõukekelgumatkale saab lisaks kombineerida 9-kohalise mootorsaaniga transfeeri põnevamasse matka kohta või räätsamatka mööda rabamaastiku.

Tutvu tõukekelgu pakettidega siit:

  • Tõukekelgumatk ja järvejääl uisutamine - http://www.korvemaa.ee/soodus/toukekelgumatk-uisutamine
  • Tõukekelgumat - http://www.korvemaa.ee/soodus/talvised-matkapaketid-gruppidele

Enne ja peale matka soovitame süüa:

  • kosutav boršisupp ja ahjupirukad (suitsukana ja muna-peekoni) – hind 4,50€/osaleja
  • maitsev kodune toit – ahjuliha või kanafilee vardad kartuli ja toorsalatiga; Oja talu majakook kohupiima ja virsikutega ning joogid (masinakohv, tee meega, mahl ja kannuvesi) – hind 11€/osaleja

Rohkem valikud menüü osas leiate siit - http://www.korvemaa.ee/pakume/toit

Peale matka soovitame sauna:

  • Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum) tunnihind esimene 65€, järgnevad 45€.
  •  Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280€. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480€.
  • Nädalavahetustel töötab nn avatud saun kl 11.00 – 16.00ni, saunapileti hind on 3€/matkaline.

Tellides 2 tunniks sauna, sisaldub saunahinnas saunalina ja maitsestatud kannuvesi.


Lisatasu eest saab tellida peale matka sauna ja majutuse. Erisoovidest andke teada, teeme hea pakkumise!

Rohkem infot tõukekelkude kohta leiad Kickbike Eesti OÜ kodulehelt