Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 29.12.2019 TOIMUB RÄÄTSAMATK

Seoses muutlike ilmastikuoludega toimub seekord räätsamatk - proovime älvestel kiikumist ja maitseme jõhvikaid. Matkamarsruut viib meid Koitjärve rappa, kus saame rääkida militaarajaloost; lugusid Tammsaarest ja kadunud Koitjärve külast ning Vargamäe oosist.

Aga – kuna lubab käredat külma, mis peaks kaanetama kõik veekogud, siis julgetele uisuhuvilistele anname võimaluse uisujääd katsetada. (Matka hinnale sel korral uiskude renti ei lisandu). Kindlasti tuleb olla valmis talisupluseks ja vahetusriided kaasa võtta - https://www.facebook.com/korvemaa/videos/978782339164578/

Matka kestvus: 29.12.2019 kl 13.00 – 15.00

Kogunemine: kl 12.45 Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse Söögimajas. NB! Palume kindlasti oma kohalolek perenaise juures kinnitada. Matka alguspunkti  (ca 6 km keskusest) liigutakse oma autodega.

Matka hind:  20 €/täiskasvanu, 10 €/laps. Hind sisaldab keskuse külastustasu, retkejuhi teenuseid matkal, matkaks vajaliku varustuse renti ning saunatamist keskuse tavasaunas peale matka.

Soovitused:

  • Jalga veekindlad matkajalatsid. Vaatamata räätsade kasutamistest on raba märgala, kus võib kuni 5cm sügavusele vette vajuda.
  • riietuda palume kihiti, soovitame kaasa võtta vahetusriided, kindlasti vahetuskindad.
  • võta kaasa ka saunaks vajalik
  • talisuplejad saavad raba laukas soovi korral ka ujuda

Registreerumine: https://forms.gle/dyaQ3kx8eaSsu6UH7

Lisavõimalused:

Rongiga matkale!

Sõida rongiga Aegviitu ja meie tuleme sulle rongi vastu. Transfeer raudteejaamast keskusesse, keskusest matka alguspunkti ja pärast matka raudteejaama tagasi ka – hind 5 €/osaleja.

Sobiva rongiaja leiate elron.ee kodulehelt.

Meie kontaktid: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/dyKrGCJhZwLgHtCx7

KOHTUMISTENI KÕRVEMAAL!