Lastega rappa räätsamatkale “Kadunud Koitjärve küla lood” 11.08.2019

11.augustil läheme  mõnusale kuni 2 tunnisele  rabamatkale Koitjärve rabasse koos retkejuhiga, kes pajatab lugusid ja legende Koitjärve küla minevikust, olevikust ja tulevikust. Koitjärve küla peidab endas lugusid mitmete aastasadade ulatuses – Kalevipoeg, Koitjärve külaelu, Tammsaare 9 aastat elu Koitjärve külas, eesti metsavennad, Nõukogude Liidu armee polügoon……

Lisaks lugudele ja legendidele õpime tundma rabamaastikku ja -taimestikku, imetleme laukaümbruseid ja  saarekesi, proovime õõtsikutel kiikumist. Võimalusel teeme laukas ka värskendava supluse!

Matk algab: 11.08.2019 kl 11.00

Matkaks kogunemine: Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kl 10.45. Matka alguspunkti liigutakse oma autodega. Matka kestvus kuni 2 tundi.

Matka hind ja tasumine: 20 €/täiskasvanu, 10 €/laps (al 10a). Hind sisaldab retkejuhiga matka ning räätsade renti matkaks. Matka eest palume tasuda eelnevalt ülekandega, juhised selleks saadetakse koos matkainfoga Teie e-maili aadressile.

Soovitused enne matka:

  • Söö korralikult hommikusööki.
  • Riietu ilmastikule vastavalt.
  • Võta kaasa ka ujumisriided ja rätik, sest võimalik teha üks mõnus suplus rabalaukas!
  • Võta kaasa vahetusjalatsid, sest rabas võivad jalad märjaks saada

Meie kontaktid: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/dyKrGCJhZwLgHtCx7

Kuidas tulla: 

Autoga – mööda Piibe mnt (mnt nr 13) ning Tallinna poolt tulles peale 31 km posti ca 200 meetrit ja pöörata vasakule. Seejärel oletegi keskuse parklas.

Rongiga – Aegviitu rongiga ja mööda kergliiklusteed keskusesse jalgsi matkates, rattaga matkates. Võimalik kutsuda ka auto keskusest endale vastu, info 53499 598.

Registreerumine: Matkale registreerumine – ANKEET

Keskuses on võimalik: