Aktiivseid tegevusi Kõrvemaale!

Viimaste aastate jooksul on aktiivselt kasvanud matkapakettide huviliste hulk, mis viitab kliendisegmentide mitmekesistumisele. Seoses sellega taotles Kõrvemaa Puhkekeskus OÜ LEADER programmist  “Meede 2 – Ettevõtluse arendamine” toetust. Projekti tulemusena on plaanis keskusesse rajada paljajalurada, madalseikluspark, kiikede komplekt koos liivakasti ja ronimisvõrguga, soetada jalgpalliväljaku varustus, paigaldada 10 minigolfi väljakut koos footpool mänguväljakuga  ja lisada väljakute äärde laudade/toolide komplektid einestamiseks ning puhkamiseks.

  • Paljajalurada on meeleolukas retk looduses, kus spetsiaalselt tähistatud ja kohaldatud rajal on võimalik igal huvilisel ise kogeda, kuidas tunduvad erinevad materjalid palja jala all nt, käbid, liiv, muda, sammal, puukoor, kivid, palk jne.
  • Madalseikluspark on mõeldud kõigile huvilistele olenemata vanusest. Park on ohutu ja turvavarustuse kasutamine ei ole vajalik.
  • Kiikede kompleks ja liivakast koos ronimisvõrguga on mõeldud lastele aktiivseks tegevuseks.
  • Jalgpalliväljak
  • Minigolfi väljakud ja footpool väljak on kasutatavad kõigile soovijatele, lisaks on territooriumile lisatud laudade/ toolide komplektid, kus saavad mängijad einestada ja puhata.

Sügisest 2018 on keskuses olemas footpool`i väljak; detsembris 2018 valmis madalseikluspark ning Sportland Kõrvemaa Kevadjooksuks 2019 on plaan ellu viia ülejäänud projekti plaanid.