Estonian Open 2019 discgolfis ja fotogalerii

11-13 juulil toimus Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses selle aastase Euro Touri seitsmes etapp Estonian Open 2019, kuhu kogunesid kokku 9 erinevast riigist maailmatasemel tipp-disgolfarid. Oli au võõrustada sellisel tasemel võistlust ning suur rõõm kuulda võitja Kevin Jonesi kommentaari, et Sportland Kõrvemaa discgolfi rada kuulub Euroopa parimate radade hulka.  Rajad on olnud tänu erinevatele võistlustele supper hästi hooldatud ja selle nimel tehakse igapäevaselt järjepidevat tööd.

Esimest korda Estonian Openi ajaloos on Ameerika Ühendriikidest kohal 9 tipptasemel meesmängijat ning kokku 15 mängijat, kelle PDGA (Proffessional Disc Golf Association) reiting on üle suurmeistrit tähistava 1000 punkti. Kohal on kahekordne maailmameister Ricky Wysocki, maailma absoluutsesse tippu kuuluvad Eagle McMahon, Kevin Jones, Jeremy Koling, Luke Humphries, Brock Cummings, James Conrad ja Nate Perkins USA-st. Kindlasti pakuvad lombi tagustele mängijatele tihedat konkurentsi tippmängijad Soomest nagu Seppo Paju ja Väino Mäkela, valitsev Eesti Meister Albert Tamm ja Silver Lätt Eestist ning teised tugevad mängijaid Austriast, Belgiast, Taanist, Prantsusmaalt, Lätist, Norrast ja Rootsist.

Tänavusest võistlusest võttis osa ka 9 naismängijat. Parima reitinguga naine võistlusel on eestlanna Kristin Tattar, kes on sellel aastal võitnud juba neli Euro Touri etappi.

Viimase päeva liiderpuulist on võimalik jälgida videokokkuvõtet siit !

Võitjate kommentaare võistlusest saab lugeda siit !

Liiderpuulist otseülekannet saab vaadata siit !

Võistlustulemusi näeb siit !

Fotogalerii Celin’s Lightroom OÜ