Heategevusüritus 27. novembril

Kõrvemaal toimub lumine spordipäev sajakonnale varjupaiga lapsele

Heategevusliku kampaania “Muretseme laste varjupaikadele suusapaarid” sportlik avaüritus, mis toimub laupäeval, 27. novembril kell 11.00 kuni 14.00 Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses.

Suurel spordipäeval on kohal enam kui 100 last üle Eesti – Tallinna, Tartu, Ida-Virumaa, Harjumaa ja Pärnu varjupaikadest.  Lapsed osalevad lõbusates sportmängudes – aeroobikatrall lumes, orienteerumisvõistlus, lumememme ehitamise ralli jpm. Meeskonna kapteniteks on elukutselised sportlased.

Lapsi õpetavad lumistes töötubades professionaalsed treenerid ja sportlased erinevatelt erialadelt: Pavo Raudsepp Kõrvemaa Suusakooli juhendaja, Kristi Nestor-Alviste, Anu Uusmaa ja Zigmontas Strepaitis vibuklubist Sagittarius ja Vibuliidust; Indrek Kajupank, Sven Kaldre ja Madis Pärn korvpalliklubist Piimameister Otto/Rapla KK ning Eesti Orienteerumisliidust Jaan Tarmak, Sigrid Ruul ja Siiri Poopuu.

Üritus on hea võimalus saada osa laste rõõmudest ning küsida varjupaikade teemadega kursis olevatelt asjaosalistelt kommentaare.

SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi: „Professionaalsete sportlaste osalus üritusel on kindlasti innustav ning loob võimaluse süstida spordipisik poistesse ja tüdrukutesse – et nad leiaksid spordis endale hobi, millest innustust saada ja millele pühenduda. Elamuslik spordipäev süstib lastesse eneseületamise kogemust, hakkamasaamist ning kõike muud, mis lapsi kui isiksusi arendab.“

Varjupaiga lastele korraldatav suur spordipäev saab teoks MTÜ SEB Heategevusfondi, Sportland Eesti AS-i Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus koostöös.

Lisateave:
Triin Lumi
MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht
Telefon: 51 67 369
E-post: info@heategevusfond.ee
www.heategevusfond.ee