Jõulutervitused Kõrvemaalt

Imelist jõuluaega Teile, hoidke üksteist ja nautige koosolemist oma lähedastega sellel imelisel ajal.

Meie siin metsades ootame külmakraade, et lumekahuri nuppu lülitada ja lund paisata kelgumäele ning suusaõpperadadele. Pühade ajal oleme avatud kl 10.00 – 15.00 ning ootame Teid külla ilmast sõltumata. Hetkel on sulatemperatuur loonud ideaalsed suusarajapõhjad; natuke külma ja 5cm kohevat lund, siis võib jälle suusad kapist välja võtta. Soovi korral saab meilt ka suuski laenutada päevaks või terveks hooajaks!

Kiired kingid jõuluvana kingikotti! Meie aitame Sul oma lähedastele ja sõpradele elamusi looduses kinkida. Saame voucherid e-postile saata ka pühade ajal.

Kingikotti pakume:

  • Matkavoucher kogu perele (väärtus 45€)!
  • Suusaõpe perele(väärtus 35€)!
  • Mootorsaaniga lõbusõidule (väärtus 50€)!

Tutvu kingivõimalustega siit! 

Suusapopp

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus pakub võimalust veeta töine päev looduse rüpes. Hea võimalus koosolekute, seminaride või koolituste pidamiseks, peale mida on võimalik ühiselt ette võtta meelepärane aktiivne tegevus. Töötegemist hõlbustab korralik wifi-ühendus.

Seminaripaketi hind 39 €/osaleja.

Hinnas sisalduvad päevakavas väljatoodud toidukorrad, seminariruumi rent koos vajaliku varustusega, iseseisvaks aktiivtegevuseks vajaliku varustuse rent, rongiga tulijatele transfeer. Loe täpsemalt siit 

Lumised matkad

Põhja-Kõrvemaa künklik maastik on matkamiseks ideaalne. Eriti mõnusaks teeb matkamise kohev lumi! Soovitame matkama minna tõukekelkudega või FAT ratastega. Retkejuhiga matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le osalejale 280 €. Tutvu meie talviste pakkumistega täpsemalt siin.

 

Talvine nädalavahetuse programm

  • Nädalavahetustel kl 11.00 lastele tasuta lõbusõidud mootorsaaniga
  • Laupäeviti Kõrvemaa suusakool kogenud treenerite juhtimisel nii lastele kui täiskasvanutele
  • Avatud kelgumägi ja snowtubi rajad. Kohapeal võimalik rentida kelke ja snowtubisid
  • Pühapäeviti perematkad – sõltuvalt lume- ja ilmastikuoludest matkame kas räätsadega või tõukekelkudega. Või hooopis uisutame! Loe täpsemalt siit!

TULE KOGU PEREGA!

Koeraga matkale 30.12.2017 Loe lähemalt…

Fotokoolitus/matk Jarek Jõeperaga 20.01.2018 Loe lähemalt…

Sportland Kõrvemaa Suusamaraton 20.01.2018 Loe lähemalt…