Kevadjooksu rada ootab!

Tule tutvu Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu uue rajaga juba sellel pühapäeval, 9.aprillil!

Heategevuslik jooks!

Kell 11.00 saab alguse Heategevuslik jooks “Aitame aidata. Jooks toimub pikal distantsil 19k või 38km ja on eelkõige eesmärgiga toetada Joel Juhti, kes stardib meiega samal ajal maailma raskeimal ultramaratonil Marokos Sahara kõrbeliivadel. Joeli tegemistega saab kursis olla www.joeljuhtakajj.com. Kuna oleme jooksu teinud seekord kõigile osalejatele TASUTA, siis oma osalustasu saate annetada Siimusti Metsatarekesele HOOANDJAS. Matk toimub Kõrvemaa metsaradadel kolmes tempogrupis: 6:30min/km, 7min/km ja 8min/km. Igaüks saab tempo valida vastavalt enda treenituse tasemele, rajale võib minna ka ainult kõndima. Kokku läbitakse 19km (1 ring) või 38km (2 ringi) süsteemis 5 minutit jooksu + 5 minutit kõndi. Rajal on ka kaks toidupunkti, mis on varustatud vee ja energiat andva söögipoolisega. Oodatud on igas vanuses tervisest hoolivad inimesed! Peale jooksu saab ennast kosutada hea ja paremaga ning soovijatel võimalik minna 3 euro eest ka sauna.

Matkakõnnile koos retkejuhiga!

Lisaks on võimalik liituda ka matkagrupiga kell 11.00. Matkame kõnnikeppidega või ilma. Teeme tutvust kevadjooksu lühikesel raja distantsiga – 9km. Anna oma tulekust ette teada registreerides siin

 

Soovid iseseisvalt rajale minna?

Alates 9. aprillist on Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu rada tähistatud lintidega ning vajadusel saab raja kaardi söögimajast perenaiselt!

Tutvu esialgse interaktiivse rajakaardiga siin!

Matkahuvilistele infoks, et kõrvalteed on autoga liikumiseks porised ning sügavaid rööpaid täis. Soovitame autod parkida keskusesse ja minna matkama Kõrvemaa terviseradadele!

Kohtumiseni Kõrvemaal!

Küsimuste korral helista 5349 9598!