Talvehooaeg avatud!

Sellel nädalavahetusel, jõulude eel avame Kõrvemaa talvehooaja!

Suur rõõm on tõdeda, et lund on täpselt nii piisavalt, et saab juba suusatada, kelgutada ja tuubitada Ojamäel, uisutada lahti lükatud rabajärvel, matkata FATratastega (ainult matkarajal, mitte suusarajal). Ootame Teid pühade eel ja peale jõululaupäeva aktiivselt puhkama!

Tule mootorsaaniga lõbusõidule!

Mootorsaaniga mööda kaunist lumist metsarada sõita on võrratu elamus – nagu viibiksid muinasjutus talvisel võlumaal. Pikemate sõitude ajal (20min ja 40min) teeme peatusi, vaatleme loodust, otsime jälgi ja jäädvustame vahvaid fotosid. Mootorsaaniga lõbusõit sobib hästi ka lastele alates 3.-st eluaastast. Enne sõitu räägime ohutusest ja mis selle saaniga veel teha saab. Et külm ei hakkaks, siis paneme tekid peale.

  • Nädalavahetustel kl 11.00 lastele tasuta lühisõit
  • Lühike lõbusõit kuni 10 min 7 € täiskasvanu /5 € laps.
  • Lõbusõit kuni 20 min  10 € täiskasvanu / 7 € laps
  • Pikem matk kuni 40 min 15 € täiskasvanu /10 € laps
Lumetakso ja uisutamine rabajärvel!

Tegime mõnusa uisuraja metsa ühele rabajärvele! Mis võiks olla vahvam kui mootorsaan viib metsa uisutama ja tuleb ka tunni aja pärast järgi!

Mootorsaaniga lõbusõit järveni, 1 tund uisutamist ja tagasi keskusesse lumetakso  hind 15 €/inimene.  Hinnale lisandub  uisuvarustuse rent (saabas ja matkauisk) 10 €/komplekt. Oleme tänulikud,  kui oma uisuvarustusega huvilised panustavad meie uisuraja kasutamise eest 5 € osaluspanusega. Selliselt saame terve talvehooaja vältel uisuradasid lahtilükatuna hoida.

Uisutama võib minna ka tõukekelkudega.  Tõukekelgu ja uisuvarustuse (uisub+suusasaapad) rent kuni 2 tunniks  20 €/täiskasvanu, 15 €/laps.

Lisainfo ja tasumine suusalaenutuses. NB! Pikemad sõidud palume eelnevalt broneerida, kirjutades oma soovist aadressile info@korvemaa.ee.

Kõrvemaa suusakooli personaaltreeningud Pavo Raudsepaga

Sellel talvehooajal pakume suusatamise personaaltreeninguid Pavo Raudsepa juhendamisel. Nii on mugav seada eesmärke ning treeneril on kogu tähelepanu treenitaval.

Tunnid algavad iga täistund kell 11.00 – 14.00 ning kestavad 1 tund. Personaaltreeningu hind ühele 25 €, kahele osalejale 35 €.

Hind sisaldab:

  • Suusatehnika õpe/lihvimine (soovi korral koos filmimise ja analüüsiga)
  • Suusamäärde koolitus (lisaks määrdemüük jne) loeng

Registreeri ennast suusaõppe personaaltreeningule info@korvemaa.ee. Palume kirjutada juurde ka kellaaeg, millal soovite treeningus osaleda. NB! Personaaltreeningut on võimalik tellida ka argipäevadeks, hind alates 65 €/treening kuni 3-le. Tasulises suusakoolis osalejale suusavarustuse laenutuse päevahind 50% soodsam.

Lastele kelgumägi!

Lapsed ja kõik lapsemeelsed saavad kelgutada või snowtubidega liugu lasta keskuses asuval Ojamäel. Täpsem info ning kelkude ja snowtubide laenutus suusalaenutusest.

Snowtube laenutus  4 €/h. Laenutada saab suusalaenutusest ja tasuda saab nii sularahas kui ka kaardimaksega.

 

Pühapäev on matkapäev, 23.12!

Pühapäeval, 23.12 kl 13.00 ootame Teid mõnusale jalgsimatkale koos uisutamisega rabajärvedel.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kui on endal olemas head vabatehnika suusasaapad (soovituslikult NNN kinnitus), siis võtke need kaasa. Rabajärvedel uisutamiseks iluuisud ei ole kõige parem valik.

Kell 12.45 koguneme Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse suusalaenutuses, kust võtame kaasa vajaliku varustuse (saapad, uisud, suusakepid) ja toimub matka eest tasumine. Tasuda saab nii sularahas kui kaardimaksega. Matka alustame otse keskusest. Matka kestvuseks on orienteeruvalt kuni 3,5 tundi.

Hind on 10 €/ täiskasvanule, lapsed tasuta. Hind sisaldab keskuse külastustasu, retkejuhi teenuseid matkal ning saunatamist keskuse tavasaunas peale matka.

Hinnale lisandub uisuvarustuse rent 10 €/uisud ja saapad. Hokiuisud lastele 7 €/paar (33-36 suurus). Matk sobib lastele alates 12.-st eluaastast.

Soovitused:

  • võta kaasa seljakott uiskude jaoks
  • matkaks pane jalga korraliku tallamustriga matkasaapad (kohati võib olla libe)
  • riietuda palume kihiti, soovitame kaasa võtta vahetusriided, kindlasti vahetuskindad.
  • võta kaasa ka saunaks vajalik

Lisainfo: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598; registreeruda saab siin - https://www.korvemaa.ee/tavavorm/jalgsimatk-ja-uisutamine2312 

Söögimajas pakume maitsvaid koduseid toite: boršš (0,5l) 3 €, päevapraad 4 €  – menüüga tutvu siin https://www.korvemaa.ee/toit

KOHTUMISTENI KÕRVEMAAL!

Keskuses kehtib talvehooajal külastustasu 3 €/täiskasvanu (lapsed tasuta), mis sisaldab parkimist lumevabas parklas, saunatamist kl 11.00 – 16.00 avatud sauna ajal ning tualettide kasutamist.