Talvise matkahooaja uus algus!

Matkahooaeg algas just uuesti – päike paitab juba nina, aga ilmad on  veel mõnusalt talvised!

Seoses temperatuuri kõikumistega on tekkinud kooriklumi, mis võimaldab kogeda midagi erakordset. Kooriklumel suusatamine rabamaastikul või üle rabajärvede on sama eriline kui Soomaa viies aastaaeg. Lumi on kristalliseerunud ja libisemine on kooriklumel isegi parem kui suusarajal!

Matkasoovitused:

  • Kooriklumele suusatama! Ootavad ees Jussi kanarbikunõmm ja järved, Võhma raba, Püüsaare raba ja Venejärv…. võimalusi on palju!
  • Kristalliseerunud lumi ja “kiired suusarajad” võimaldavad ette võtta pikemaid suusasõite ja matku. Miks mitte suusatada Kõrvemaa piirkonnas keskusest keskusesse? Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus -> Nelijärve Puhkekeskus -> Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
  • Jäisemad rajad on ideaalsed tõukekelkudega matkamiseks. Võta väljakutseks pikemad distantsid ning naudi päikest koos lõkkepiknikuga RMK Venemäe või Kulli lõkkeplatsil. NB! Nüüd on meil pakkuda Teile ka istmega tõukekelgud, mis meenutavad lapsepõlvest tuntud “soome kelke”
  • Uisutamine lubatud külmakraadidega tuleb taas!
  • Mootorsaaniga metsa! Võta vastu väljakutse seikluseks – viime Teid mootorsaaniga metsa, anname kaasa juhised ja matkamarsruudi metsast välja tulemiseks. Loe lähemalt siit.

Kohtumisteni Kõrvemaal!