Tule proovi lastega kanuutamist!

Enne kanuumatka tule proovi kanuutamine järgi!

Kanuumatkade hooaeg on täies hoos. Selleks, et kanuumatk mööduks sujuvalt ja positiivselt koos lastega, on mõistlik eelnevalt proovida, kuidas kanuutamine välja tuleb.

Selliselt saate kogemusi ja enesekindlust ning matkale saate juba julgemalt minna. Lastel võib  esmakogemuste korral hirme tekkida, matka ajal tuleb kohati kiiresti reageerida ning kõik see uus ja kiire võib lapsele stressi tekitada.

Keskuses on võimalik ette broneerides kanuutamist proovida!  Jagame juhiseid ja soovitusi. Aja broneerimiseks helistage 5349 9598 või kirjutage info@korvemaa.ee.

Kes soovivad osa võtta avatud kanuumatkast Soodla jõel, saab registreeruda siin – https://forms.gle/6QJ1mF51eh1xjDs69

Avatud matkad toimuvad 9. ja 10.mail.

Kanuumatkad toimuvad Soodla jõel, mis sobib oma iseloomult hästi koos lastega matkamiseks – jõgi on rahuliku vooluga. Matkadistants on ca 6km.  Matka alguspunkti sõidetakse Kõrvemaalt oma autodega ca 7km. Matka kestvuseks ca 2-2,5 tundi. Kanuumatka lõppedes saate nautida kevadloodust matkates jalgsi 4 km tagasi auto juurde.

Kanuurent matkaks 58 €. Hind sisaldab ka päästeveste osalejatele. Kanuu mahutab kuni 2 täiskasvanut ja kuni 2 last (mahuvad istuma keskmisele lisakohale). Kanuumatkaga saavad hakkama koos täiskasvanuga ka sportlikud lapsed alates 10.-eluaastast  Kui võimalik, siis soovitame 4 liikmelisel hakkajal matkaperel, kus lapsed on vanemad kui 11 aastased, broneerida 2 kanuud.

NB! PALUME JÄLGIDA JA JÄRGIDA TERVISEAMETI JA VABARIIGI VALITSUSE POOLT KEHTESTATUD NÕUDEID!