Veematkad Soodla jõel

Avastame Soodla jõge erinevatel põnevatel viisidel!

Soodla jõgi saab alguse Pandivere kõrgustikult Suuga soost ja lookleb mööda Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Jõgi läbib Soodla veehoidlat, mis on teatatavasti Tallinna veereservuaar. Jõe luht on võrratu pesitsemispaik veelindudele ja -loomadele. See on kobraste paradiis!

Seiklus kanuuga!

Kanuumatkad jõgedel, sügaval looduses, on üks seiklusliku puhkuse veetmise viis. Kanuu on hea vahend ka loodusvaatlusteks. Mingeid erilisi oskusi kanuusõit ei nõua. Kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega.

Selleks, et kanuumatk oleks veel enam kui ainult loodusvaatlus, siis oleme ettevalmistanud kaardi erinevatest põnevatest kohtadest jõel. Tänu sellele on matkajal võimalik loodust avastada ja tabada lindude-loomade elutegevuse jälgi. Matkaja ülesanne on lisaks kanuuga matkamisele jälgida ja leida üles kohad ning jäädvustada erinevaid loodusobjekte.

Matkahind koos seiklustegevusega ja vajaliku varustusega on 29 €/osaleja. Minimaalne grupi suurus 10 osalejat. Matka alguspunkti tuleb keskusest liikuda oma transpordiga ca 8km.

Lisavõimalused:

  • Transfeer matka alguspunkti ja tagasi keskusesse militaarveokiga – hind 350 €+km
  • Metsapiknik – supp, grillvorstid, Oja talu majakook, tee – hind 15 €/osaleja
  • Ööbimine ripptelgis: 2-kohalise telgi rent koos ülespanekuga 45 €, 3-kohalise telgi rent koos ülespanekuga 55 €.

*Talusaun  - hind kuni 3 tunniks 60 €
*Tavasaun (naiste ja meeste riietusruumid, pesuruumid ja leililava eraldi, ühine eesruum)  - tunnihind esimene 65 €, järgnevad 45 €.
*Tavasaun koos ühe kümblustünniga –  hind kuni 3 tunniks 280 €. Tavasaun koos kahe kümblustünniga – hind kuni 3 tunniks 480 €.

*Ööbimine kuni 30-le Matkamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 440€/öö; nädalavahetustel 490€/öö. Hind sisaldab ka olenguruumi kasutamist.
*Ööbimine kuni 13-le Saunamajas koos hommikusöögiga argipäeviti 198 €/öö; nädalavahetustel 245 €/öö.

Lisainfo ja registreerimine info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598