Off-road seiklus Kõrvemaal

Veel enne talvelume tulekut sügisõhtutesse põnevaks tegevuseks on Off-road seiklus. Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab seda, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Seega on võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel väga suur roll. Seltskond jagatakse 3 kuni 4 liikmelisteks tiimideks. Meeskonnad peavad maastikul punkti tahvlid leidma ja salasõnad kaasa antud mängujuhendi tabelisse kirjutama. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale.
Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid. Lihtsalt suur osa nendest teedest on väga viletsas seisukorras ja liikumisvahendina maasturi kasutamine on igati põhjendatud. Siinkohal sobiks suurepäraselt meie radade iseloomustamiseks 1921 aastal toimunud Eesti esimesel autorallil, ühes autos viibinud Postimehe ajakirjaniku tsitaat teeoludest: „…terve suurem jagu teed on niivõrd kiiva ja käänakuid täis, et auto tihti üsna lubamatuid kalduvusi küljeliheitmiseks avaldab!”

PÕHJARADA: Otsitavaid kontrollpunkte on 101 ja sealne teedevõrgustik on ebakorrapärasem ning “veetakistusi” ja reljeefi on sellel rajal rohkem.

Paketi hind tegevusele kuni 10-le osalejale on 930.-€

Pakkumine kehtib kuni 30nda novembrini. Küsi personaalset pakkumist info@korvemaa.ee

Hind sisaldab

  • Saabumisel kerge eine ( supp, pirukas, jook)
  • Off-road seiklust 3 villismaasturiga
  • Saun tunniks
  • Õhtusööki keskuse kaminatoas (eelroog, praad, magustoit, joogid)

Tegevusele saab lisada veel seikluslikke elemente. Jõulumenüü valiku leiate siit. Küsi personaalset pakkumist info@korvemaa.ee